Prekinis ženklas


Prekes zenklas referatas. Ženklas galima. Prekinis zenklas skaidres. Prekiniai zenklai referatas. Prekinis zenklas darbai. Diplominiai tema prekinis zenklas. Prekes zenklas nuo viduramziu. Referatas apie prekes zenklus. Prekes zenklas referatai. Prekes zenklo referatas.

Įvadas. Prekės ženklų istorija. Kas tai yra prekinis ženklas? Prekinio ženklo strategija. Kodėl prekinis ženklas svarbus vartotojui ir pardavėjui? Prekinio ženklo vertė. Ar reikalingas prekinis ženklas? Prekinio ženklo sukūrimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Rinkos sąlygomis firmoms tampa ypač svarbu rasti kuo efektyvesnių konkuravimo būdų. Vienas iš tokių būdų šiandien jau yra ne objektyvus ar aiškiai matomas produkto privalumas, bet prekės ženklas. Tiksliau identifikuoti prekes galima, kai įmonės savo prekes žymi prekės ženklu (angl. Brand).

šiandien vis dažniau girdime kalbant apie prekių ženklus. Pamėginsiu dar kartą pasiaiškinti, kas yra prekės ženklpirmieji prekių ženklai atsirado viduramžiais, kai amatininkų ir prekybininkų gildijos iš savo narių reikalavo atitinkamai pažymėti prekes (pvz. , taip atsirado apelsinų sunkist prekės ženklas). Prekių ženklai supaprastino gamybos ir pardavimo apskaitą ir padėjo lengviau išaiškinti nekokybiškų prekių gamintojus. Jungtinėse amerikos valstijose pirmieji prekės ženklus pradėjo naudoti užpatentuotų medikamentų gaskaitydamas visą su šia tema susijusią medžiagą, radau du bendrinius prekinio ženklo (prekės ženklo) apibrėžimus.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (4258 žodžiai)
  • Universitetas
  • Beata
  • Prekinis ženklas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Prekinis ženklas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekinis-zenklas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:56
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo