Prekių ir kitų krovinių sandėliavimas, verslo plano pristatymas


UAB „Tamkesta“. verslo planas. Alytus. Tikslas. Išlaikyti ir dar labiau stiprinti santykius su dabartiniais įmonės klientais. Veiklos pobūdis. Ilgalaikis ir trumpalaikis prekių ir kitų krovinių sandėliavimas. Darbuotojų skaičius. Įmonės vadovas Buhalteris Krovėjai – pakuotojai. Geografinė vieta. klaipėdos apskritis. Ištekliai. Asmeninės vadovo lėšos Banko paskola. Konkurencinė veikla. UAB „Hegelmann transporte“ UAB „Prima Line“ UAB „Baltic transline“ Kitos įmonės teikiančios pakavimo-perpakavimo paslaugas. Tiekėjai. Rinkodaros strategija. Prieinamos prekės ir aukšta prekių kokybė. Vadyba. Įmonės vadovas atlieka Tiekėjų ir klientų paiešką. Finansinis pagrindimas. Įmonės pradinis kapitalas. ~ 25 000 € iš kurių Sandėlio patalpų nuoma ir komunaliniai mokesčiai 1000 m2/mėn. Rizikos veiksniai. Tiekėjo praradimas Kliento praradimas Kainų kritimas Konkurencija Ekonomikos nestabilumas Vadovo kompetencijos ir žinių stoka. Dėkoju už dėmesį !


Ilgalaikis ir trumpalaikis prekių ir kitų krovinių sandėliavimas; Kiekinis ir kokybinis prekių sutikrinimas; Prekių atrinkimas pagal užsakymus; Ženklinimo ir pakavimo paslaugos; Perkrovimas su išskaidymu pagal pristatymo vieta.

UAB „Hegelmann transporte“ UAB „Prima Line“ UAB „Baltic transline“ Kitos įmonės teikiančios pakavimo-perpakavimo paslaugas.

Prieinamos prekės ir aukšta prekių kokybė; Asortimento didinimas; Naujų technologijų įdiegimas; Ieškojimas naujų ryšių su užsienio partneriais jų palaikymas ir plėtimasis.

Įmonės vadovas atlieka: Tiekėjų ir klientų paiešką; Sutarčių sudarymą; Įmonės plėtrą; Įmonės darbo eigos organizavimą.

Buhalteris atlieka: Įmonės apskaitą (atlyginimai, sąskaitos, sutartys, kanceliarija ir t.t.). Krovėjai-pakuotojai atlieka: Krovos, pakavimo, perpakavimo, etikečių klijavimo, prekių surinkimo, prekių išdavimo darbus. Tiesioginius vadovo nurodymus.

  • MS PowerPoint 664 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (323 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Prekių ir kitų krovinių sandėliavimas, verslo plano pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Prekių ir kitų krovinių sandėliavimas, verslo plano pristatymas. (2020 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-ir-kitu-kroviniu-sandeliavimas-verslo-plano-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 16:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo