Prekių ir paslagų mokesčių analizė


Įvadas. Lietuvos Respublikos bei Tauragės apskrities ir jos savivaldybių prekių ir paslaugų mokesčių. Statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Absoliutinių ir santykinių dydžių teorinis pagrindimas. Grupavimas. Koreliacinė – regresinė analizė. Prognozavimas. Lietuvos Respublikos bei Tauragės apskrities ir jos savivaldybių prekių ir paslaugų mokesčio. Statistinio tyrimo metodika. Prekių ir paslaugų mokesčio grupavimo rezultatai. Prekių ir paslaugų mokesčio rodiklių tarpusavio sąveikos tyrimo metodika. Prekių ir paslaugų mokesčio rodiklių prognozavimo metodika. Lietuvos Respublikos bei Tauragės apskrities ir jos savivaldybių prekių ir paslaugų mokesčio statistinio tyrimo rezultatai. Prekių ir paslaugų mokesčio absoliutinių duomenų analizės rezultatai. Prekių ir paslaugų mokesčio dinamikos analizės rezultatai. Prekių ir paslaugų mokesčio rodiklių tarpusavio sąveikos rezultatai. Prekių ir paslaugų mokesčio rodklių prognozavimo rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Prekių ir paslaugų mokesčių statistinis tyrimas atliktas VŽB2 grupės studentės Kotrynos Rimaitės, apibūdina prekių bei paslaugų mokesčių kitimą Lietuvos Respublikoje bei Tauragės apskrityje ir jos savivaldybėje.

Šis darbas susideda iš 3 dalių – teorinės, metodinės, praktinės. Pirmoje dalyje bus lyginama skirtingų autorių teorinė medžiaga, apibūdinami tam tikri faktoriai, kurie vėliau pritaikomi praktinėje dalyje. Sekančiose dalyse nagrinėjama ir analizuojama darbo tema, tai Lietuvos Respublikos, Tauragės apksrities bei jų savivaldybių. prekių ir paslaugų mokesčių kitimo rodikliai. Paskutinėje dalyje bus aprašomi taikyti metodai.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 730 KB
  • 2014 m.
  • 81 puslapis (20306 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Prekių ir paslagų mokesčių analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Prekių ir paslagų mokesčių analizė. (2014 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-ir-paslagu-mokesciu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:06
×