Prekių kainų stebėjimo analizė


Pasirinktų prekių charakteristika du mėnesius vasarį ir kovą buvo stebimi šie produktai. Avižiniai sausainiai 200g. ALMA jogurtas su javainiais % 380g. Ryžių trapučiai DR. Nature 120g. Prekių stebėjimo vietos analizė. „ Maxima “ parduotuvė. „ Rimi “ parduotuvė. Rūtakeimio kaimo parduotuvėje. Prekių kainų analizė. Avižinių sausainių kainą. Alma jogurto su javainiais. Ryžių trapučių DR.

Ryžių trapučiai DR.NATURE 120g. yra Dr.Nature, Latvija gaminys. Ryžių trapučiai yra geras pasirinkimas sumuštiniams. Per pusryčius, pietus, vakarienė, visada, šie trapučiai turi būti ant jūsų stalo, kaip sveikas užkandis. Trapučiai yra alternatyvus duonos pakaitalas. Jis puikiai tinka sveiką gyvenseną propaguojantiems žmonėms. Sudėtis: rudieji ryžiai.

„Maxima“ parduotuvė, esanti Kaipėdos g. 92, Panevėžys. Važiuojant nuo Šiaulių miesto pusės, reikia važiuoti visada tiesiai Klaipėdos gatve, Važiuojant nuo Pasvalio pusės, reikia visada važiuoti tiesiai Smėlynės g. kol privažiuosite Vilniaus g. ir Klaipėdos g. sankryžą. Tada sukti į dešne (Klaipėdos g.) ir važiuoti tiesiai kol privažiuosite „Maximą“ Važiuojant nuo Kauno , Kėdainių ir Vilniaus pusės reikia važiuoti A2 keliu, tol privažiuosite Ramygalos g. ir važiuoti tiesiai kol pasieksite Klaipėdos ir Vilniaus g. sankryžą, tada sukti į kairę (Klaipėdos g.) ir važiuoti tiesiai kol pasieksite „Maximą“. Netoli „Maximos“ yra „Rimi“ , „Iris“ parduotuvės, taip pat sporto klubas „Sportonas“ . „Maxima“ yra XX. Joje taip pat yra Swedbank bankas, DNB, Citadel, Šiaulių banko, Danske banko bankomatai. Taip pat Eurovaistinė, picerija „Čili pica“, ir parduotuvė „Drogas“.

„Rimi“ parduotuvė, esanti Klaipėdos g. 82, Panevėžys. Važiuojant nuo Šiaulių miesto pusės, reikia važiuoti visada tiesiai Klaipėdos gatve, Važiuojant nuo Pasvalio pusės, reikia visada važiuoti tiesiai Smėlynės g.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (921 žodžiai)
  • Universitetas
  • Katrina
  • Prekių kainų stebėjimo analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Prekių kainų stebėjimo analizė. (2015 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-kainu-stebejimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:29
×