Prekių paskirstymo planavimo ypatumai AB Pieno žvaigždės


Darbo tikslas išanalizuoti įmonės prekių paskirstymo valdymą. Darbo objektas. Prekių paskirstymo planavimo ypatumai AB “Pieno žvaigždės”. Vienas svarbiausių planavimo uždavinių yra – tinkamas paskirstymo kanalo pasirinkimas. Be užsakymo nevyktų visas prekės paskirstymo procesas. Be to. Prekių paskirstymo organizavimo analizė. Priimant sprendimus dėl paskirstymo grandinės organizavimo. Dar viena iš prekių paskirstymo organizavimo dalių yra – prekių pakavimas. Prekių paskirstymo kontrolės procesas. Netaikant kontrolės tokioje. Išvados ir pasiūlymai. Atlikus apklausą AB „Pieno žvaigždės“ buvo nustatyta. Pasak įmonės darbuotojų, organizacijoje yra naudojama intensyvi prekių paskirstymo strategija.


Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės prekių paskirstymo valdymą. Darbo uždaviniai: Teoriškai išnagrinėti paskirstymo valdymą. Išanalizuoti AB „Pieno žvaigždės“ prekių paskirstymo planavimo ypatumus. Praktiškai išnagrinėti AB „Pieno žvaigždės“ prekių paskirstymo organizavimą. Išsiaiškinti taikomą kontrolės procesą AB „Pieno žvaigždės“. Darbo metodai: mokslinės, teorinės literatūros ir kitų informacijos šaltinių lyginamoji analizė, apklausos duomenų susisteminimas ir apibendrinimas.

Vienas svarbiausių planavimo uždavinių yra – tinkamas paskirstymo kanalo pasirinkimas. Pasirinkus netinkamą paskirstymo kanalą prekės gali atsidurti visai ne ten, kur jų yra tikimasi ir laukiama, o prekių judėjimas gali tapti per brangus ir išnaudoti didžiąją dalį įmonės pelno. Kad išvengtų tokių didelių išlaidų akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ marketingo specialistai stengiasi kuo geriau perprasti ir parinkti tinkamiausią prekių paskirstymo sritį, įvertinant visus veiksnius darančius įtaką Pasak tyrimo rezultatų, iš visų pateiktų (rinkos, konkurentų, tarpininkų, įmonės ir prekės) veiksnių pačiais svarbiausiais buvo išrinktas įmonės veiksniai. Nes kanalo pasirinkimas labiausiai priklauso nuo vadovo, įmonės dydžio, turimų lėšų ir panašiai.

Be to, pasak kitų darbuotojų nuomonės, pats geriausias prekių užsakymo būdas yra telefoniniai skambučiai, nes tai greičiausiai būdas susisiekti su partneriais ir netenka gaišti laiko, kol asmuo atsakingas už užsakymų priėmimą perskaitys jūsų laišką.

  • MS PowerPoint 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (928 žodžiai)
  • Universitetas
  • Roberta
  • Prekių paskirstymo planavimo ypatumai AB Pieno žvaigždės
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekių paskirstymo planavimo ypatumai AB Pieno žvaigždės. (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-paskirstymo-planavimo-ypatumai-ab-pieno-zvaigzdes.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 13:52
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo