Prekių pateikimo į rinką būdai ir strategijos


Prekių pateikimo į rinką būdai ir strategijos. Paskirstymo proceso dalyviai. PASISKIRSTYMO STRATEGIJOS Įmonės prekei reikia sukurti paskirstymo grandinę , kurios dėka prekė pasieks vartotoją. Intensyvaus paskirstymo strategija. Atrankinio paskirstymo strategija. Išimtinio išskirtinio paskirstymo strategija. Pagrindiniai paskirstymo uždaviniai. Paskirstymas vykdomas per paskirstymo kanalus , kurio dalyviai yra didmenininkai ir mažmenininkai. Pasirinkus tiesioginį paskirstymą be tarpininkų. Netiesioginio paskirstymo atveju yra prarandama dalis rinkodaros funkcijų kontrolė. Ryšiai su visuomene tikslai ir funkcijos. Darbuotojų parinkimas ir įdarbinimas įmonėje. Įmonės aukščiausio lygio vadovų darbo funkcijos ir jų apibūdinimas. Vadybos mokslo raida žmogiškųjų santykių ( elgsenos ) vadybos mokykla. Informacinių šaltinių sąrašas.

¾į tikinimas, kai siekiama išspręsti svarbią problem – aplinkosaugos, saugumo problemos;

¾ dialogo skatinimas – kai reikia visuomenės pritarimo, norint priimti svarbius, reikšmingus nutarimus;

¾bendradarbiavimo skatinimas – ypač kai reikia sužinoti įvairių visuomenės grupiųnuomonę.

Taip pat kandidatui dažnai siūloma atvykti užpildyti anketą, atsinešti gyvenimo aprašymą, nurodyti, kas galėtų jį rekomenduoti.Nors kandidatai ir pildo anketą, kurioje yra bendrovę (samdytoją) dominantys klausimai, bet jei norima, kad kandidatas labiau atsiskleistų, verta prašyti jo gyvenimo aprašymo. Gyvenimo aprašymas yra geriau už anketą, nes parodo žmogaus gebėjimą dėstyti medžiagą, parodo, kas jam yra svarbu, be to, kandidatas kartais pamini faktus, apie kuriuos anketoje nėra klausiama, bet jie gali būti vertingi.

5. Vadybos mokslo raida: žmogiškųjų santykių ( elgsenos) vadybos mokykla.

Aukščiausio vadovo ir funkcija, galima teigti, prisideda atliekant visas valdymo funkcijas.

Gudonienė V. Tarptautiniai ryšiai su visuomene ABC bibliotekininkams: mokomoji knyga. Vilnius, 1999

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (4524 žodžiai)
  • Diana
  • Prekių pateikimo į rinką būdai ir strategijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekių pateikimo į rinką būdai ir strategijos. (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-pateikimo-i-rinka-budai-ir-strategijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:25
×