Prekių pristatymas dronais


Įvadas. Pramonės apžvalga. Verslo struktūra. Mūsų tikslinė rinka. Išlaidos. Grėsmės ir trūkumai.


Komercinių bepiločių orlaivių pristatymo verslas yra vienas iš daugelio verslų, atsiradusių prasidėjus naujoms technologijoms. Komercinis bepiločių orlaivių pristatymo verslas reiškia padėti klientams pristatyti paketus ar prekes bepiločiais orlaiviais į bet kurią pasirinktą vietą.Vykdydami tokio tipo verslą, galite pasirinkti nuosavą parduotuvę, jei turite finansinių galimybių arba galite veikti be parduotuvės. Svarbiausia yra tai, kad jūs turėtumėte žinoti, kaip pristatyti prekes savo klientams naudojant dronus.

Pastaruoju metu bendruomenė pradėjo kurti ir naudoti bepiločius orlaivius, kad atliktų tokius uždavinius kaip didžiulių žemės ūkio paskirties žemių (plantacijų) apžiūra, siuntų pristatymas, laukinės gamtos ir gyvulių stebėjimas ir skaičiavimas, geografinis žemėlapių sudarymas, ir įvairių dalykų paieškos, gelbėjimo operacijos, vamzdynų stebėjimas, kelių patruliavimas ir bendra komercinė fotografija bei kino filmų kūrimas.

„Zipline“ naudoja dronus medicinos įrangai ir paslaugoms teikti atokiose vietovėse. Jie bendradarbiavo su Ruandos vyriausybe 2016 m., Kad pristatytų kraują ir kitus reikalingus reikmenis kaimams. 2018 m. Jie kartu su Ruandos vyriausybe nustatė planus, kaip Ruandoje pastatyti dronų surinkimo gamyklą . 2019 m. Bendrovė pradėjo didžiausią bepiločių orlaivių pristatymo tinklą pasaulyje, o paslaugų teikimo vietą papildė Gana.

„Amazon“ yra ne tik viena iš pirmaujančių internetinių dronų pristatymo įmonių, bet ir kelerius metus dirbo prie dronų pristatymo sistemos - „ Amazon PrimeAir“ . „PrimeAir“ paslauga sukurta taip, kad naudodamiesi mažomis nepilotuojamomis oro transporto priemonėmis per 30 minučių ar trumpiau saugiai pristatytų siuntas klientams“.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (952 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Prekių pristatymas dronais
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Prekių pristatymas dronais. (2021 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekiu-pristatymas-dronais.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 18:01
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo