Prekyba ekologiškomis šukomis, verslo planas


Prekyba ekologiškomis šukomis, verslo planas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai.


Uždaroji akcinė bendrovė ,,Medana“ įkuriama 2019 metų gruodžio 16 dieną, gamybinę veiklą pradės 2020 metų sausio 2 dieną . UAB ,,Medana“ specializuojasi į profesionalių plaukų priežiūros reikmenų gamybą ir įmonė savo klientams siūlo natūralaus pluošto medinius plaukų šepečius bei šukas. Šie gaminiai bus skirti ne tik kirpykloms, tačiau ši prekė bus prieinama visiems, šių gaminių rinka yra visi žmonės.

Įmonė savo gaminiams gaminti naudos tik pačias geriausias, aukščiausios klasės medžiagas, kurias tiek Lietuvos ir Švedijos tiekėjai. Gamybai reikalingą medieną tieks Kėdainiuose įsikūrusi medienos įmonė ,,Kenis“, profesionalius, natūralaus pluošto šerelius tieks Švedijos įmonė ,,Refa“. Su tiekėjais bus pasirašyta terminuota (vieneriems metams) sutartis, tokių būdu įmonė ,,Medana“ gamybai reikalingas medžiagas gaus laiku, taip pat bus išlaikyti stabilųs kaštai, nes pagal sutartį užsakovai keisti kainos negalės.

Įkuriant įmonę ,,Medana“ pagrindiniu finansavimo šaltinių yra akcininkų įnašai, šios įmonės įsikūrimui papildomai paskola nebuvo imama. UAB ,,Medana“ įkūrė 4 akcininkai ir akcinis kapitalas siekė 100000 eurų. Visi šie pinigai buvo panaudoti įmonės veiklai pradėti, bei rinkodarai, kad įmonė kuo lengviau įsitvirtintų rinkoje.

Įmonė ,,Medana“ gamybinė veiklą pradės 2020 metų sausio 2 dieną. Įmonės pagrindinė veikla - plaukų šepečių bei šukų gamyba, bei mažmeninė prekyba. UAB ,,Medana“ gamina medinius, natūralaus pluošto šepečius ir šukas, skirtus plaukų priežiūrai. ,,Medana“ šepečių kotas pagamintas iš itin kokybiškos medienos, o šereliai iš šerno šerių. Medana šukos pagamintos iš kokybiškos medienos, patogios formos, puikiai pritaikytos ne tik trumpų plaukų savininkams, tačiau puikiai tiks ir ilgiems plaukams.

Medena Bom šepetys skirtas kasdieninei plaukų priežiūrai. Šepetys skirtas tinkamai plaukų būklei palaikyti, palengvinti šukavimą, suminkštinti plaukus prieš formavimą ar kasdieninei šukuosenai. Tinka įvairių tipų plaukams, ypač ilgiems, storiems, banguotiems/garbanotiems, nes yra švelnus plaukams, jų nepeša ir neskatina plaukų lūžinėjimo.

Medena Bom šukos stilingos praktišku ir kompaktiškos savo dydžiu. Šios šukos yra minkštos ir lanksčios, kartu ir tvirtos. Tai puikus įrankis sklandžiam šukavimui, modeliavimui, šukuosenos formavimui. Šukų slidus paviršius, todėl jos nepeša ir puikiai šukuoja. Užapvalinti šereliai nedirgina galvos odos, o tarpeliai tarp dantukų leis puikiai iššukuoti ir suformuoti norimą šukuoseną. Šios šukos puikiai tiks ne tik moterims, tačiau ir vaikams bei ypatingai vyrams.

UAB ,,Medana“ tikslai - įsitvirtinti profesionalias bei kokybiškas plaukų priežiūros priemones gaminančių įmonių rinkoje. Išpopuliarinus prekę, tapti vienu labiausiai perkamiausių prekės ženklu.

UAB ,,Medana“ misija – gaminti kokybiškus, patraukliai atrodančius plaukams šukuoti skirtus šepečius bei šukas,

UAB ,,Medana“ vizija – patenkinti klientų poriekius, bei užimti kuo didesnę rinkos dalį ir tapti vienų perkamiausių ir populiariausių prekės ženglų Lietuvoje.

Įmonėje dirba 21 darbuotojas. Įmonės administracijos perslonale 4 darbuotojai, darbo laikas nuo 8 val iki 17 val, (1 val. pietų pertrauka). Įmonės direktoriaus mėnesinis atlyginimas 800 eurų, vadybininko atlyginimas sieks 680 eurų, o pardavimų vadybininko – 650 eurų. Gamybos administracijoje dirba 5 darbuotojai. Sandėlio vadovo darbo laikas nuo 8val. iki 17val. (1 val. pietų pertrauka), atlyginimas – 720 eurų, tame pačiame skyriūje dirba du pamainos vadovai, kurie dirba pamaininį darbą, pamainų laikai: pirmosios pamainos nuo 7val. iki 16 val., o antrosios pamainos darbas nuo 16 val. iki 1 val. (1 val. pertrauka). Pamainos vadovo atlyginimas 620 eurų.

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3429 žodžiai)
  • Kolegija
  • Oksana
  • Prekyba ekologiškomis šukomis, verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekyba ekologiškomis šukomis, verslo planas. (2019 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-ekologiskomis-sukomis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 19 d. 00:07
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema