Prekyba gėlėmis rinkos tyrimas


Verslo analizė. Verslo aprašymas. Trumpas verslo aprašymas. (pagal numatytą verslo idėją). Makroekonominė ir verslo šakos analizė. Atlikite savo verslo ir verslo šakos ssgg analizę: įmonės stiprybės, silpnybės, galimybės ir grėsmės. Tolimesnis ssgg panaudojimas. Potencialių klientų (vartotojų) apklausa. Pateikite potencialių klientų (vartotojų) apklausos analizės išvadas. Ką konkrečiai siekėte sužinoti apklausa? Kaip vykdėte apklausą? Įvardinkite, kaip koreguosite savo numatomus veiksmus, atsižvelgiant į apklausos rezultatus. Pateikite klausimų atsakymų statistinę analizę. Konkurentų tyrimas. Konkurentų sąrašas/skaičius (tiesioginiai, netiesioginiai, potencialūs). Penkių pagrindinių konkurentų analizė. Kokia yra jūsų verslo tikslinė auditorija. Jūsų verslo potencialių klientų skaičius. Įvardinkite šio rinkos segmento potencialą (pardavimų augimo galimybė: vartotojų pajamų augimas, vartotojų skaičiaus didėjimas ateityje ir pan. ). Kaip informacija apie jūsų verslą gali pasiekti jūsų potencialius vartotojus? (spec. Žurnalai, tinklapiai, konferencijos ir pan. ). Suskirstykite savo verslo tikslinę auditoriją (fiziniai asmenys: amžius, lytis, pajamų lygis, pomėgiai, kita; juridiniai asmenys: valstybinis/privatus sektorius, pajamų lygis, užsakymų dydis ir dažnis, kita). Kokias įžvalgas savo verslui pasidarėte, atlikę rinkos tyrimą. Vienas iš jūsų verslo procesų. Gėlių pirkimas.


Kaip mes žinome, gėles perka visi , nepriklausomai nuo amžiaus , ar socialinės padėties. Suprantama, kad daugiausiai pirks tie, kurie gyvena netoliese ,ar jų darbo vieta (daugiau ofisai) yra arti. Taip pat, mes prekiaujame neįprasta produkcija (dovanėlės iš gėlių), dėl to atsirastų novatorių grupė, kuri norėtų apsilankyti mūsų parduotuvėlėje ir išbandyti prekę. Tą grupę sudarytų jaunesnio ir vidutinio amžiaus klientai. Tie patys novatoriai gali paskleisti informaciją apie prekę, tai padidins pirkėjų kiekį.

  • Verslas Analizės
  • 2013 m.
  • Leila
  • 12 puslapių (2522 žodžiai)
  • Verslo analizės
  • Microsoft Word 217 KB
  • Prekyba gėlėmis rinkos tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekyba gėlėmis rinkos tyrimas. (2013 m. Balandžio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/prekyba-gelemis-rinkos-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:52