Prekyba internete


Prekyba internete. Sukurkite. Pasirinkite tinkamą internetinio puslapio adresą (domeno pavadinimą). Pasirinkite tinkamą elektroninės prekybos programinę įrangą, turinčią apsipirkimo krepšelius . Pasirinkite būdus, kaip jūsų klientai galės atsiskaityti už jūsų prekes ar paslaugas. Tinkamai apsaugokite savo internetinį puslapį . Sukurkite savo internetinį puslapį tokį, kad jis būtų patrauklus vartotojui . Patikrinkite savo internetinio puslapio veikimą . Reklamuokite savo internetinį puslapį internete . Sekite ir analizuokite savo veiksmus. Šaltiniai. https//uzdarbis. lt/t229165/9-zingsniai-kaip-pradeti-prekybos-versla-internetu/.


Sukurkite verslo planąTai tikrai ne visi klausimai, į kuriuos jūs turite atsakyti savo verslo plane:1. Kokius tikslus jūs norite pasiekti įsteigdami elektroninę parduotuvę? 2. Ar jau turite savo tinklalapį? 3. Ar turite stacionarių parduotuvių? 4. Ar jums reikia kitų įmonių pagalbos, siekiant įsteigti/išlaikyti savo parduotuvę? 5. Kaip jūs ruošiatės paskatinti susidomėjimą jūsų internetine parduotuve? 6. Kokiose valstybėse jūs ruošiatės vykdyti savo veiklą ir į kokias valstybes tiekti savo parduodamas prekes? 7. Kiek skirtingų prekių iš savo stacionariai parduodamų prekių asortimento jūs ruošiatės pardavinėti internetu? 8. Ar jūs pageidaujate savo internetiniame puslapyje teikti ir kitas paslaugas? 9. Kokia bus jūsų kainų nustatymo strategija? 10. Ar egzistuoja kokie nors aspektai, kurie būtų itin reikšmingi jūsų klientams?

Sekite ir analizuokite savo veiksmusKaip ir vykdant tradicines rinkodaros kampanijas, taip ir interneto rinkodarai reikia nuolatinio rezultatų stebėjimo ir įvertinimo. .

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 46 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (587 žodžiai)
  • Eva
  • Prekyba internete
    10 - 5 balsai (-ų)
Prekyba internete. (2016 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-internete.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:33
×