Prekyba kilimais ir baldais


Įvadas. Uab „Bikuvos“ prekyba veikla. Įmonės padaliniai ir funkcijos. Vadovo darbo organizavimo ypatumai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas: aptarti UAB „BIKUVOS“ prekyba veiklą.

Darbo objektas: UAB „BIKUVOS“ prekyba veikla.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti UAB „BIKUVOS“ prekyba veiklą.

Išanalizuoti įmonės, struktūrą ir veiklos kryptis.

Išanalizuoti padalinio Nr. 2 vadovo funkcijas.

Šiai dienai UAB „BIKUVOS“ prekyba parduotuvių tinklą sudaro 16 prekybos centrų dešimtyje Lietuvos miestų: Utenoje, Anykščiuose, Ukmergėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Biržuose, Kupiškyje, Rokiškyje, Visagine, Panevėžyje bei Marijampolėje. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų. Per pastarąjį įmonės veiklos dešimtmetį darbuotojų kaita iš esmės nėra didelė (žr. 1 paveikslą). Akcentuotina tik tai, jog nuo 2009 m. iki 2011 m.darbuotojų skaičius įmonėje buvo mažinamas, o nuo 2011 m. po truputi ėmė vėl didėt. To priežastį galima įvardinti, tai- statybų rinką intensyviai paveikęs ekonominis šalies nuosmukis, kuris įtakojo ir UAB „BIKUVOS“ prekyba, kurios viena iš pagrindinių veiklos krypčių yra statybinių ir apdailos medžiagų pardavimai. Nuo 2011 m. Lietuvos ekonomikai ėmus atgauti stabilumą, atsigaunant statybų sektoriui, tai tiesiogiai paveikė ir įmonę, todėl iš pateikto paveikslo matyti, jog darbuotojų skaičius vėl kilo.

1992 metais pradėjusi savo veiklą nuo prekybos kilimais bei baldais, šiuo metu įmonė išplėtusi savo parduodamų prekių bei paslaugų ratą iki statybinių medžiagų, apdailos prekių, santechnikos, elektros prekių, sodo – daržo prekių, be to teikia įvairias paslaugas, pavyzdžiui dažų, dekoratyvinių tinkų tonavimas, sąmatų paskaičiavimas ir pan.

Šiuo metu Lietuvoje užregistruota daugiau nei 5000 įmonių prekiaujančių statybinėmis medžiagomis, ir daugiau nei 3000 – buities prekėmis.

UAB “BIKUVOS“ PREKYBA konkurentais būtų galima įvardinti:

Tai gi UAB “BIKUVOS“ prekyba užima didžiąją dalį statybinių, apdailos medžiagų rinkos rytų Lietuvoje, todėl pagrindiniai įmonės pirkėjai yra šių rajonų gyventojai: Utenos, Ukmergės, Jonavos, Kėdainių, Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Rokiškio, Visagino ir Marijampolės miesto, nes juose yra įmonės prekybos centrai. Apsipirkti į tinklo parduotuves atvyksta pirkėjai ir iš kaimyninių rajonų: Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Pakruojo, Pasvalio, Kauno, Kaišiadorių. Akcentuota, jog pastaruoju metu įmonė sulaukia vis daugiau klientų ir kaimyninių šalių, ypač Latvijos.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2024 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marina
  • Prekyba kilimais ir baldais
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekyba kilimais ir baldais. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-kilimais-ir-baldais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:08
×