Prekyba medumi naudojant verslo liudijimą verslo planas


Medaus verslas. Medaus supirkėjai. Medaus parduotuves verslo planas. Medaus verslo planas. Medaus supirkejai 2013. Verslo liudijimas ir medus. Kaip prekiauti medumi. Bakalauriniai darbai su medumi. Medaus pardavimas verslo liudijimas. Verslo liudijimą nusipirkus galima dirbti auklė?.

Verslo planas skaidrėse. Produkcija. Nuosavybės forma. Asmuo, įsigijęs verslo liudijimą. Rinka. Konkurentai. Vartotojai. Marketingas. Reklama. Vietiniai leidiniai ir internetiniai puslapiai. Gamybos planas. Išlaidos. Kainos. Darbuotojai. Išvados ir pasiūlymai.

Šį verslą apsimokėtų steigti, todėl kad būtų galima parduoti turimą medų ir nereikėtų jo parduoti veltui. Nes yra medaus supirkėjai kurie už kilogramą medaus siūlo 9 Lt, taigi labiau apsimoka nusipirkti verslo liudijimą ir prekiauti medumi.

400 kg * 9 Lt= 3600 Lt < Pelnas 4539,20 Lt

Ateityje planuojama išplėsti bityna, padidinti medingų augalų plotą. Nes padidinus šias apimtis būtų gaunama daugiau produkcijos, kurią būtų galima pateikti vartotojams. Taip būtų užsidirbama papildomų pinigų. Taip pat kasmet bityną reikės deklaruoti žemės ūkio skyriuje. Ieškoti platesnės rinkos prekybai medumi. 

  • MS PowerPoint 1424 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių
  • Universitetas
  • Veronika
  • Prekyba medumi naudojant verslo liudijimą verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekyba medumi naudojant verslo liudijimą verslo planas. (2013 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-medumi-naudojant-verslo-liudijima-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 19:46
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo