Prekyba mobiliojo telefono aksesuarais verslo planas


Prekyba mobiliojo telefono aksesuarais verslo planas.

Prekyba mobiliųjų telefonų aksesuarais yra perspektyvi veikla, kadangi dauguma žmonių turi prabangius mobiliuosius telefonus ir kiekvienas jų rūpinasi savo telefono išvaizda, bei kokybe. Telefonų įdėkliukai ypač populiarūs jaunimo tarpe. Ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir pelną, įvertinus galimus rizikos faktorius, buvo nuspręsta atidaryti mobiliųjų telefonų aksesuarų ir papuošalų parduotuvę.

UAB „Smiltelė“ savininkė – tai aš Simona Panevėžytė. Šiuo metu studijuoju Panevėžio kolegijoje, buhalterinės apskaitos specialybę. Manau, kad galėsiu įgytas žinias panaudoti praktikoje.

Įmonei įkurti reikalingas akcinis kapitalas – 18 000 Eur. Šis įmonės kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Įstatinis kapitalas padalintas į 60 akcijų. Įmonės veiklos pradžiai skiriu 18 000 Eur savo asmeninių santaupų.

Įmonės „Smiltelė“ rūšis – uždara akcinė bendrovė, priklausanti vienai savininkei Simonai Panevėžytei bus įregistruota Valstybės įmonių Registrų centre, Panevėžio filiale, juridinių asmenų registravimo skyriuje 2015 m. gruodžio 30 d., o veikla bus pradedama 2016 m. sausio 4 d. Paskaičiuota, kad įmonės steigimui reikės 280€.

UAB „Smiltelė“ prekiaus mobiliųjų telefonų aksesuarais. Įmonės steigėja 2017 metų vasarą baigs buhalterinės apskaitos studijas Panevėžio kolegijoje, nusprendė imtis šio verslo, atlikus anketinę apklausą buvo matyti, jog Panevėžio miesto gyventojai ir svečiai, ypač jaunimas, mėgsta įvairius mobiliųjų telefonų aksesuarus, bei turi poreikį ir galimybę juos įsigyti. Pradžiai įmonėje dirbs trys darbuotojai: direktorė, buhalterė ir pardavėja- konsultantė.

Įmonės akcinis kapitalas – 18 000 €. Šis įmonės kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Bendrovės įstatinis kapitalas padalintas į 60 akcijų. Vienos akcijos nominali vertė yra 300 eurų. Įmonės veiklos pradžiai savininkė skiria 18 000 Eur savo asmeninių santaupų. UAB „Smiltelė“ bus įkurta Panevėžio miesto gyventojų ir miesto svečių poreikiams ir norams patenkinti. Šiai parduotuvei patalpas nuomosime Panevėžyje, Respublikos g. 28, patalpos yra miesto centre, kur vyksta intensyvus automobilių ir pėsčiųjų eismas. Prie įmonės yra patogu privažiuoti, taip pat yra vietos pasistatyti automobilį. Įmonės patalpos - 50m2.

Pradedant veiklą, svarbu yra informuoti apie save, sudominti klientus ir taip juos pritraukti. Šį tikslą įgyvendinsime naudodami reklamą, darydami įvairias akcijas. Parduotuvės veiklos sėkmė labai priklauso nuo darbuotojų. Sutarimas dirbant, paskatinimai, laiku išmokėtas atlyginimas.

Sukurti žmonėms naujas darbo vietas.

Laiku mokamas atlyginimas už atliktą darbą įmonės darbuotojams;

Norint, kad verslas nežlugtų, reikia labai gerai pažinti savo prekę. UAB „Smiltelė“ prekiaus įvairių mobiliųjų telefonų modelių aksesuarais. Šioje parduotuvėje savo mobiliam telefonui aksesuarą išsirinks tiek moteriškos, tiek vyriškos lyties atstovai. Jei kliento norų neatitiks nei viena parduotuvėje esanti prekė, tuomet prekę bus galima individualiai užsakyti. Mūsų įmonėje šie aksesuarai bus parduodami tokia kaina, kuri būtų prieinama bet kokio amžiaus ar socialinio sluoksnio žmonėms.

Dėklai „knygutės“, silikoniniai dėkliukai, dėklai „nugarėles“ ne silikoninės, asmenukių (selfie) lazdos, papuošimai ir dėklai sportui yra įvairių formų, spalvų, tad išsirinks tikrai kiekvienas. Įdomus jų dizainas tikrai patrauks įvairaus amžiaus žmonių dėmesį. Kiekvieną mėnesį iš tiekėjų bus užsakomi skirtingo dizaino aksesuarai. Parduotuvėje bus prekių katalogai, iš kurių klientai galės užsisakyti jiems patinkančias prekes, jei parduotuvėje sau patinkančio neras. Nuolatinis prekių pirkimas – tai viena iš parduotuvės gyvavimo sąlygų. Tik tada, kai pastoviai tiekiamos prekės, parduotuvė gali tenkinti vartotojų poreikius. Parduotuvė prekių pirks tiek, kiek tikisi parduoti per mėnesį. Jeigu prekės vis dėlto užsigulėtų (mažą paklausą turinčios prekės), jos bus realizuojamos sumažinta kaina arba iš viso be antkainio – tik už savikainą. Įmonėje numatoma uždėti 20% antkainį.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 217 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (4880 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agne
  • Prekyba mobiliojo telefono aksesuarais verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Prekyba mobiliojo telefono aksesuarais verslo planas. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-mobiliojo-telefono-aksesuarais-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:41
×