Prekyba sportiniais rūbais ir avalyne verslo planas


Įvadas. Uab „Bogvila“ charakteristika. Projekto idėja ir tikslai. Marketingo aplinkos ir jo komplekso įtaka Uab „Bogvila“ Filialo kūrimui. Uab „Bogvila“ filialo makroaplinka. Uab „Bogvila“ filialo mikroaplinka. Uab „Bogvila“ filialo marketingo komplekso analizė. Uab „Bogvila“ filialo rizikos įvertinimas. Uab „Bogvila“ filialo lėšų projektui įgyvendinti Apskaičiavimas. Uab „Bogvila“ filialo kūrimo kaštai ir pajamos. Uab „Bogvila“ filialo ekonominės veiklos efektyvumo rodikliai ir jų vertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tyrimo tikslas – UAB „Bogvila“ filialo verslo planas.

Tyrimo uždaviniai:

1. Išanalizuoti UAB „Bogvila“ veiklos kryptis, juridinį statusą, organizacinę kultūrą.

2. Išanalizuoti UAB „Bogvila“ marketingo aplinkos ir jo komplekso įtaką filialui.

3. Apskaičiuoti UAB „Bogvila“ filialui įgyvendinti reikiamas lėšas.

4. Įvertinti UAB „Bogvila“ filialo ekonominės veiklos efektyvumo rodiklius.

UAB „Bogvila“ organizacinė valdymo struktūra yra linijinė, t.y. pati paprasčiausia (žr. 1 priedą). Kadangi bendrovė nedidelė, parduotuvėje dirbs tik keletas darbuotojų. Linijinė valdymo struktūra pakankamai efektyvi, nes sprendžiamų problemų nedaug ir technologinis procesas nesudėtingas. Bendrovės valdymo aukščiausiame lygmenyje yra direktorius. Administracija ir darbininkai yra pavaldūs direktoriui, kurie yra žemesniame lygmenyje.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (4231 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aura
  • Prekyba sportiniais rūbais ir avalyne verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekyba sportiniais rūbais ir avalyne verslo planas. (2015 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-sportiniais-rubais-ir-avalyne-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:33
×