Prekyba vergais


Prekyba vergais XV - XVIa. - dalyviai ir ekonominis turinys. Vergovės istorija. Prekyba vergais XV-XVI amžiais. Vergų gabenimas. Sunkus darbas. Vergovė Afrikos visuomenėse. Ekonominis turinys. Vergovės faktai. Pagrindinės vergų prekybos kryptys. Portugalijos vergų prekybos keliai. Naudoti šaltiniai.

Šiuolaikinėje visuomenėje turbūt kiekvienas iš mūsų sunkiai įsivaizduoja prekybą žmonėmis, bet ji vis dar egzistuoja. Žmonės supa mus kiekvieną dieną: namuose, darbe, universitete – jie visur ir turbūt būtų sunku dirbti šalia žmogaus, kuris būtų per prievartą verčiamas dirbti. Darbas nebūtų darbas, jei prie jo neprisiliestų žmogaus ranka, bet ne kiekvienas iš mūsų norėtų darbą dirbti priverstinai. Šiais laikais mes turime laisvę rinktis tarp daugybės darbų, bet anksčiau to nebuvo. Vaikų gimusių vergų šeimoje jau ateitis buvo aiški, kad jie taip pat bus vergai. Šie du esminiai, žmogus ir darbas, neatskiriami vienas nuo kito elementai, suteikia progą pažinti žmogaus istoriją, kaip žmogus panaudodamas savo protą, kūną ir jėgas atlikdavo įvairius darbus ir išvystė viską taip, kaip gyvename šiandien. Šiame referate stengsiuosi iš arčiau pažvelgti ir įsigilinti į prekyba vergais XV – XVI amžiuose, jų dalyvius bei ekonominį turinį.

  • Istorija Referatas
  • Microsoft Word 134 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1755 žodžiai)
  • Viktorija
  • Prekyba vergais
    10 - 4 balsai (-ų)
Prekyba vergais. (2014 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-vergais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 12:02
×