Prekyba žmonėmis ir prostitucija


Prekyba žmonėmis. Prekyba žmonėmis – žmonių verbavimas. Pagrindinės priežastys nestabili materialinė asmens būklė. Baudžiamoji atsakomybė Tas. Istorijos. Prostitucija. Prostitucija  -sekso paslaugų teikimas už atlygį. Prostitucijos pagrindiniai pavojai įtraukiamos nepilnametės merginos. Tai dažnai yra. Prostitucijos teisinis statusas Europoje? ? Prostitucija legali ir reglamentuojama įstatymais.

Pagrindinės priežastys: 1. nestabili materialinė asmens būklė, skatinanti imtis neteisėtos veiklos arba išvykti uždarbiauti į užsienio valstybes. 2. sunkiai įsitvirtinanti lyčių lygybė – į moterį vis dar neretai žiūrima kaip į seksualinių paslaugų teikėją; 3. šeimos, kaip socialinės vertybės, menkėjimas; 4. pinigų, kaip esminės vertybės, aukštinimas visuomenėje, skatinantis jaunus žmones ieškoti lengvo ir greito uždarbio. 5. didelė prostitucijos paslaugų paklausa Vakarų valstybėse; 6. aktyvi etninių organizuotų nusikalstamų struktūrų veikla užsienio valstybėse; 7. nevienoda teisinė atsakomybė už prekybą žmonėmis skirtingose valstybėse.

                                                                        Prostitucijos teisinis statusas Europoje ██ Prostitucija legali ir reglamentuojama įstatymais ██ Prostitucija (pelnymasis iš seksualinės veiklos) legalus, bet draudžiama organizuota tokio pobūdžio veikla (viešnamiai, suteneriavimas) ██ Prostitucija nelegali ██ Nėra informacijos.

  • MS PowerPoint 1712 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (370 žodžiai)
  • Romualda
  • Prekyba žmonėmis ir prostitucija
    10 - 2 balsai (-ų)
Prekyba žmonėmis ir prostitucija. (2014 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-zmonemis-ir-prostitucija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 23:19
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo