Prekyba žmonėmis


Prekyba zmonemis skaidres. Prekyba zmonemis referatas. Skaidres apie prekyba zmonemis. Prekyba zmonemis kursinis. Prekyba žmonėmis kaip to išvengti. Kaip isvengti prekybos zmonemis. Prekyba zmonemis diplominis. Prekyba žmonėmis kaip išvengti. Teismu praktika - prekyba žmonėmis. Prekyba zmonemis rasinys.

Įvadas. Prekybos žmonėmis samprata. Prekybos žmonėmis kvalifikavimas lr baudžiamajame kodekse. Prekyba žmonėmis lr baudžiamojo kodekso specialiosios dalies sistemoje. Nusikaltimo objektas. Objektyvioji pusė. Subjektyvioji pusė. Nusikaltimo subjektas. Sankcija. Prekybos žmonėmis kontrolė lietuvoje. Struktūros vykdančios prekybos žmonėmis kontrolę. Prekybos žmonėmis normos taikymas teismų praktikoje. Išvados. Literatūra.

Ši tema yra labai aktuali, nes prekybos žmonėmis problema yra tapusi pasauline, su kuria kovojama labai daug metų. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad laisvės kontrolė, į kurią patenka auka leidžia išnaudoti žmogų. Aukos laisvės varžymas gali kilti ne tik iš prievartos, pasinaudojimo mažametyste ar bejėgiškumu, bet ir iš tam tikro susitarimo tarp nukentėjusiojo ir kaltininko, kai išgaunamas sutikimas būti išnaudojamam.

Kadangi Lietuva yra tapusi Europos Sąjungos nare, vis dažniau jauni asmenys pradeda ieškoti darbo užsienyje, nes mano, kad ten galima daugiau užsidirbti, gyventi nepriklausomiems nuo kitų ir išvysti kitas šalis. Todėl dažnai jauni žmonės galvoja tik apie malonumus, kuriuos jie gali gauti, bet nepagalvoja, kad gali būti priversti dirbti už nieką, būti išnaudojami, o kas blogiausia parduoti. Todėl manau, kad ši tema yra labai svarbi, į kurią reikia kreipti didesnį dėmesį, kad būtų išvengta prekybos žmonėmis atvejo.

Darbo objektas: Prekybos žmonėmis kvalifikavimas baudžiamosios teisės teorijoje ir teismų praktikoje.

Darbo tikslas: Išanalizuoti prekybos žmonėmis kvalifikavimas baudžiamosios teisės teorijoje ir teismų praktikoje.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti prekybos žmonėmis sampratą.

2.Apibendrinti prekybos žmonėmis kvalifikavimą LR BK.

3.Išanalizuoti prekybą žmonėmis LR BK specialiosios dalies sistemoje.

4.Aptarti prekybos žmonėmis kontrolę Lietuvoje.

5.Išanalizuoti prekybos žmonėmis normos taikymą teismų praktikoje

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (5971 žodžiai)
  • Universitetas
  • Solveiga
  • Prekyba žmonėmis
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekyba žmonėmis. (2012 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekyba-zmonemis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:30
×