Prekybinės įmonės verslo planas


IĮ „ šaltukas “ verslo planas. Verslo finansavimo lėšų poreikis ir lėšų šaltiniai. Pardavimo pajamų planas , €. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaičiavimas. Sąnaudų planas , €. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimas. Paskolos ir palūkanų mokėjimo planas. Grynųjų pinigų srautų prognozė , €.


Šiandien, nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje, dauguma prekių gaminamos greitai ir didžiausias dėmesys skiriamas kiekybei, bet ne kokybei. Didžioji dalis įmonių siekia uždirbti kuo daugiau pelno, neatsižvelgdamos į tai, kad kai kurios prekės gali ir pakenkti. Šiandien, beveik visose mokymo įstaigose galima rasti pardavimo automatų, kuriuose pilna nesveikų, jaunam organizmui kenksmingų užkandžių. IĮ „Šaltukas“ užtikrins, kad jauni žmonės (t.y. mokiniai, studentai) maitintųsi sveikiau, mokymo įstaigose nesveikų užkandžių automatus keisdami sveikesnio, pilno vitaminų ir mineralų maisto automatais.

IĮ „Šaltukas“ – tai prekybinė įmonė. Ši įmonė prekiaus aukštos kokybės šaldančiais aparatais, kuriuos papildys sveikais ir šviežiais užkandžiais, kuriuos gaus tiesiogiai iš tiekėjų.

Įmonėje dirbs direktorius-vadybininkas, buhalteris, 2 automatų išvežiotojai. Šie darbuotojai stengsis patenkinti klientų norus, sieks papildyti vis šviežesnėmis prekėmis, sutvarkys automatus, jeigu jie sugestų ar juos tektų pakeisti. Jeigu įmonės teikiama paslauga gaus daug rekomendacijų, bus plečiama veikla (samdoma daugiau darbininkų, įrengiami nauji automatai).

Įmonė turės pradinį kapitalą – 40 000 €, kurį įneš įmonės savininkė.

IĮ „Šaltukas“ įsikūrusi Klaipėdoje, Dubysos g.35. Ši vieta yra tinkama, kadangi geras privažiavimas, arti autodalių parduotuvės, taip pat labai pastebima vieta, kurią žinotų dauguma vairuojančių automobilius žmonių. Įmonė savo veiklą pradės 2016-01-01.

Pagrindinis strateginis tikslas – įsitvirtinti rinkoje ir sukurti naujų darbo vietų.

IĮ „Šaltukas“ yra perspektyvi įmonė, kadangi šioje įmonėje dirbs tik kvalifikuoti darbuotojai, kurie užtikrins gerą darbo kokybę, t.y. pastovų prekių papildymą, puikią automatų būklę. Taip klientai liks patenkinti automatų teikiama kokybe, o paklausa didės.

Vienas iš pagrindinių įmonės tikslų yra užtikrinti pelningą įmonės veiklą. IĮ „Šaltukas“ pasižymės savo produktų kokybe, šviežumu. Mokymo įstaigose kaip tik yra labai reikalingi automatai, kuriuose būtų ne vien nesveikas ir greitas maistas, bet ir sveikų produktų, tokių kaip sūreliai, varškės desertai, jogurtai, natūralios sultys, sulčių gėrimai, mineraliniai vandenys. Automatus planuojama pildyti bent 3 kartus per savaitę pačia šviežiausia produkcija, kurią gausime tiesiai iš savo tiekėjų, su kuriais esame sudarę sutartis. Kadangi mūsų produktus reikės išlaikyti šviežius, automatuose bus įrengta šaldymo sistema, kuri neleis produktams sugesti. Čia yra unikali galimybė netiesiogiai skatinti mokinius ir studentus sveikiau maitintis. Pelną planuojame gauti iš minimalaus nuomos mokesčio kurį mokykla ar kita įstaiga turės mokėti, kad galėtų turėti aparatus ir iš produkcijos pardavimų.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1817 žodžiai)
  • Kolegija
  • Skaiste
  • Prekybinės įmonės verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekybinės įmonės verslo planas . (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekybines-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 18:13
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo