Prekybiniai baldai įranga ir inventorius parduotuvėje


Prekybiniai įrengimai. Viešbučio įrengimai ir inventorius. Naudoti prekybiniai baldai. "vilniaus baldai" referatas. Prekybos inventorius. Prekybiniai baldai ir inventoriai. Kosmetikos parduotuves inventorius. Įrengimai parduotuvei. Baldai kosmetikos parduotuvei. Saldymo iranga parduotuvems kursinis darbas.

Įvadas. Prekybiniai baldai, įranga ir inventorius. Prekybiniai baldai. Prekybinė įranga. Prekybos inventorius. Uab „sidabrinis medis“. Kanceliarinių prekių parduotuvė „sidabrinis medis“. Prekybiniai baldai, įranga ir inventorius naudojami kanceliarinių prekių parduotuvėje „sidabrinis medis“. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Atlikus teorinę analizę išanalizuota pagal kokius kriterijus yra klasifikuojama prekybinė įranga, baldai ir inventorius. Prekybiniai baldai klasifikuojami pagal daugelį kriterijų, tai pagal paskirtį, pastatymo vietą, prekių grupes ir pan. Prekybinė įranga, tai prekybiniai baldai ir inventorius, prekybiniai automatai ir t.t. Prekybinis inventorius klasifikuojamas pagal paskirtį, prekių išdėstymui ir reklamai, prekių kokybės tikrinimui ir pan.

Apibūdinta pasirinktos įmonės vykdoma ūkinė veikla ir aprašyta analizuojama kanceliarinių prekių parduotuvė.

Atlikus stebėjimą aprašyti prekybiniai baldai, įranga ir inventorius esantys analizuojamoje kancelairinių prekių parduotuvėje.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1789 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ingrida
  • Prekybiniai baldai įranga ir inventorius parduotuvėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Prekybiniai baldai įranga ir inventorius parduotuvėje. (2013 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekybiniai-baldai-iranga-ir-inventorius-parduotuveje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 09:49
×