Prekybos centro Norfa įvaizdžio analizė


Prekybos centras norfa. Organizacijos verslo ivaizdzio analize. Norfa referatas. Praktika imoneje norfa. Ivaizdzio analize organizacijoje. Norfa įvaizdis. Norfa marketingo poziuriu. Imones ivaizdzio analize referatai. Ivaizdzio analize pristatymas. Skaidres apie prekybos centra.

Prekybos centro uab „norfa“ įvaizdžio analizė. Įvadas. Uab „norfa“ veikla. Uab “norfa” įvaizdžio elementų analizė. Uab “norfa” filosofija. Lojalumo programa. Uab “norfa” istorija. Vizualinė išraiška. Organizacinė elgsena. Naudojama reklama. Televizija. Radijas. Spauda. Lauko reklama. Internetas. Palaikomi ryšiai su visuomene. Uab “norfa” organizacijos kultūra. Išvados. Literatūra.

Kova rinkoje vyksta ne tik tarp paslaugų ir įmonių, bet ir tarp jų įvaizdžių. Kiekvienai įmonei labai svarbu formuoti tokį savo įvaizdį, kad jis būtų visapusiškai palankus. Dabarties rinkoje tarp gausybės panašios kokybės paslaugų bei prekių svarbų vaidmenį vaidina įmonės įvaizdis bei stilius. Jų formavimui yra pasitelkiamos visos reklamos rūšys bei priemonės.

Geras įvaizdis yra būdinga sąlyga įmonei, norinčiai pasiekti ilgalaikę ir stabilią verslo sėkmę, padeda pritraukti naujus klientus ir partnerius, skatina pardavimus ir jų mąstą, didina įmonės galimybes pasinaudoti išoriniais finansavimo šaltiniais, būtinais kokybiškais ištekliais ir taip pat skatina jos dinamišką plėtrą. Svarbu įvertinti ir tai, jog pozityvaus įvaizdžio kūrimas – ilgas ir žiniomis grindžiamas procesas.

Darbo objektas: Prekybos centras UAB „Norfa”.

Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB ,,Norfa‘‘ įvaizdį.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti UAB ,,Norfa‘‘ veiklą;

2.Išanalizuoti UAB ,,Norfa įvaizdžio elementus;

3.Palaikomi ryšiai su visuomene;

4.Organizacijos kultūra

Metodai:

1.Literatūros šaltinių ir įmonės informacijos analizė;

2.Projektinio darbo organizavimas ir vykdymas;

3.Darbo pristatymo parengimas PowerPoint formatu.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 364 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3187 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vitas
  • Prekybos centro Norfa įvaizdžio analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekybos centro Norfa įvaizdžio analizė. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekybos-centro-norfa-ivaizdzio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:19
×