Prekybos įmonės Audimas veiklos planavimas ir organizavimas


Prekybos imones veiklos planavimas. Ab audimas imones analize. Prekybos imones veiklos organizavimas. Ab audimas praktika. Darbo planavimas ir organizavimas. Imones veiklos planavimas kursinis. Prekybos imones ssgg analize. Audimas valdymo struktura. Audimas organizacine struktura. Audimas gamyba.

Sąntrauka. Įvadas. Ab „Audimas” veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Planavimas. Planavimo esmė. Planavimo funkcija. Planavimo žingsniai. Organizavimas. Organizavimo esmė. Organizavimo tikslas ir objektas. Organizavimo sudedamosios dalys. Uab „Audimas” planavimo ir organizavimo analizė. Uab „Audimas” swot analizė. Ab “Audimas” organizacinė struktūra. Ab „Audimas“ srateginiai tikslai. Ab „Audimas“ organizavimas. Ab „Audimas“ organizavimas pagal prekes. Ab „Audimas“ organizavimas pagal rinkas. Ab „Audimas“ organizavimas pagal geografinį kriterijų. Išvados ir pasiūlymai. Žodynas. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Stiprioji prekės ženklo ,,Audimas“ pusė – tarptautinė, jauna, energinga ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti komanda. Ji testuoja naujausius gaminius, todėl rinkai pateikiami tik patys inovatyviausi ir klientų lūkesčius atitinkantys sprendimai. Mūsų darbuotojų ir partnerių patirtis, jų kompetencija padeda prekės ženklui ,,Audimas“ išlaikyti lyderio vardą.

Tyrimo objektas – Prekybos įmonės veiklos planavimas ir organizavimas.

Darbo tikslas – Įvertinti AB „Audimas“ prekybinės veiklos planavimą ir organizavimą.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti prekybinės įmonės planavimą ir organizavimą informacijos šaltiniuose.

2.Išnagrinėti AB „Audimas“ organizacinę valdymo struktūrą.

3.Išanalizuoti AB „Audimas” SSGG analizę.

Tyrimo metodai:

1.Mokslinės literatūros analizė.

2.Informacijos šaltinių analizė.

Rašant kursinį darbą susiduriau su keletą problemų. Svarbiausia buvo išnagrinėti teorijos šaltinius, jų sąvokas ir esmę. Visas kursinis darbas grindžiamas dviejais žodžiais, t.y planavimas ir organizavimas. Planavimas ir organizavimas yra neatsiejama organizacijos gyvavymo dalis. Planavimo ir organizavimo sąvokas kiekvienas šaltinis traktuoja savaip, tačiau jų parašytose knygose ar straipsniuose galime ižvelgti panašumų.

Mano pasirinkta kursinio darbo tema: AB „Audimas“ veiklos planavimas ir organizavimas. Šią įmonę pasirinkau, nes naudoju šios įmonės gaminius ir man pasidare aktualu sužinoti apie šios prekybos- gamybos įmonės veiklos planavimą ir organizavimą. Darbo problema – pagrindinė problema: planavimas ir organizavimas AB “Audimas” įmonėje. Darbo uždaviniai: išanalizuoti įmonės planavimą ir organizavimą informacijos šaltiniuose, išsiaiškinti prekybinės įmonės veiklą, išanalizuoti įmonės veiklos srytis.

Kursinio darbo rezultatai parodė, jog AB „Audimas“ Šiandien „Audimas“ yra didžiausias sporto ir laisvalaikio aprangos gamintojas Lietuvoje, funkcionaliais ir stilingais gaminiais spėjęs pelnyti daugelio šalies pirkėjų pripažinimą. Svarbiausios „Audimo“ prekių ženklo ypatybės – kokybė, funkcionalumas ir nuolat atnaujinamas aortimentas, atitinkantis naujausias sporto mados tendencijas.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4099 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandrulka2
  • Prekybos įmonės Audimas veiklos planavimas ir organizavimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Prekybos įmonės Audimas veiklos planavimas ir organizavimas. (2012 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekybos-imones-audimas-veiklos-planavimas-ir-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 08 d. 14:15
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo