Premium kategorijos Alpių kalnų vanduo


Apie „Premium“ kategorijos alpių kalnų regiono mineralinį vandenį. Potenciali tikslinė rinka. Vartotojų rinkos segmentai. Segmentų panašumai. Segmentų skirtumai. Konkurencingumas rinkoje ir pasiskirstymas. Vartojimo intensyvumas. Realios kategorijos kainų ribos. Priimtiniausia akcinė kaina. Eterio tarša kategorijoje. Išvados.

„Premium“ kategorijos alpių kalnų regiono mineralinis geriamas vanduo.

Apie „Premium“ kategorijos alpių kalnų regiono mineralinį vandenį.

Premium kategorijos alpių kalnų regiono mineralinis vanduo yra vienas iš aukščiausios kokybės produktų iš visų mineralinio tipo vandens rūšių. Šios kategorijos produktui, kokybę ir aukštą kainą suteikia vandens išgavimo, filtravimo kaštai, ilgametės tradicijos ir socialinė reklama.

Potenciali tikslinė rinka – šio produkto tinkslinis vartotojas yra didesnes nei vidutines pajamas uždirbantis asmuo, kuris yra vyresnio (26-43 metai) amžiaus ir rūpinasi savo ir artimųjų sveikata, bei tikisi reprezentyvios išvaizdos iš šios kategorijos produkto.

Geografinis kriterijus – remiantis apklausa ir rinkos tyrimu galima teigti, jog šios kategorijos vanduo, labiau palitęs prekybos vietų skaičiumi ir suvartojimu yra labiau urbanizuotuose vietuose, tai yra miestuose ir didmiesčiuose. Ši kriterijų įtakoja aukštesnis pragyvnenimo lygis. Lietuvoje nesezoninis regionų klimatas neįtakoja produkto paklausos. Demografinis kriterijus – lytis neįtakoja tikslinės rinkos parametrų. Prekė patrauklesnė vyresnio amžiaus vartotojams su aukštesniu pajamų lygiu, darbo pobūdis turi nemažą reikšmę nes svariai susijęs su pajamų lygiu.

Pagal apklausos rezultatus galima teigti, kad vienas didžiausių šio produkto pirkėjų skirtumas yra tas, kad vieni šio produkto pirkėjų perka jį dėl savo įsitikinimo, jog šios rūšies mineralinis vanduo yra sveikesnis nei kitokie mineraliniai vandenys, o kiti jį renkasi dėl prekės žinomumo ir reprezentacinės išvaizdos.

  • MS PowerPoint 728 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (577 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robertas
  • Premium kategorijos Alpių kalnų vanduo
    10 - 10 balsai (-ų)
Premium kategorijos Alpių kalnų vanduo. (2014 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/premium-kategorijos-alpiu-kalnu-vanduo.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:54
×