Prestashop ir ossommerce palyginimas


Istorija. PrestaShop. OsCommerce. Sistemų palyginimas. Saugumas. Prekių katalogų sistemą. Naudotojų grupės. Administravimo galimybės. Mokėjimo galimybės. Papildomos funkcinalumas. PrestaShop. Daugiaparduotuviškumas (angl. multistore). Patobulintas sandėlių valdymas. Integruotas pagalbos (angl. support) centras. Kitos naudingos funkcijos. OsCommerce. Išvados.

Programinė įranga užtikrina greitas ir patogus valdymo operacijos: galite pridėti, redaguoti, pašalinti kopijuoti, dauginti osCommerce produktus, kategorijas ir atributus lengvai.

Labai naudinga filtrai ir ieškos parinktis praversti jūsų naršymo ir padėti surasti visus būtinus osCommerce produktus pagal kai kuriuos kriterijus ir rūšiuoti juos taip, kaip tu nori.

Naudinga ir skoningai sukurtas vedliai supaprastina procesą, importo ir eksporto osCommerce produktus, kategorijos atributus iš / į .csv failą.

osCommerce vaizdai importuoti įmanoma kartu su jūsų importo produktams laikyti. Procesas yra greitas ir paprastas, reikia tik tinkamai sukonfigūruotas FTP ryšį.

Klientų valdymo skyrius suteikia jums galimybę įtraukti, redaguoti arba pašalinti klientų.

Galite gauti prieigą prie veiklos ataskaitas apie savo pardavimus, įrangos ir klientų duomenis.

Programa turi visus privalomus, kurie apima darbalaukio taikomąsias programas įdiegti paprasta ir greita. Visų pirma, jūs tiesiog spustelėkite “Pirmyn” keletą kartų ir jis veikia.

Duomenų bazės atsarginio kopijavimo / atkūrimo parinktis yra, kuria siekiama padėti naudotojams užtikrinti duomenų saugumą prieš atlikti grupines operacijas.

Ištestavus abi sistemas galima daryti išvadas tai, kad abiejų sistemų veikimo principas vienodas.

Prestashop valdymo panelė yra dizainiškai gerai padaryta, bet ne patogiai.

Kaip matome pagal pateiktus duomenis PrestaShop yra geriausias lyginant su ocCommerce, bet praktiškai yra kitai. Ištestavus abi sistemas galiu pasakyti kad ocCommerce yra patogesnis, paprasto dizaino, greitai veikiantis ir patogus valdymas. Jei jūsų įmonė yra nauja tai ocComemerce jums tik kuo puikiausia.

  • Microsoft Word 564 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2161 žodžiai)
  • Justas
  • Prestashop ir ossommerce palyginimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Prestashop ir ossommerce palyginimas. (2015 m. Spalio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/prestashop-ir-ossommerce-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:54
×