Prestižas grožio salonas verslo planas


Prestižas grožio salonas verslo planas.

Kiek įmanoma gerinti darbo kokybę.

Per 3 metus tapti finansiškai nepriklausomais.

Teikti kokybiškas paslaugas, gaunant maksimalų pelną.

Žinodami, kad buveinės pasirinkimas labai svarbus, bet kuriam verslui, vieta gali nulemti įmonės veiklos sėkmę. Grožio salonas „Prestižas“ įsikurs – naujai pastatytame moderniame, šiuolaikiškame prekybos centre „HALĖ“. Prekybos centras randasi miesto centre, senamiestyje, kadangi tai patogiausia vieta strateginiu požiūriu. Ši vieta patogi ir konkurentų atžvilgiu. Todėl mums tai labai paranku, kadangi čia lankosi daugybė žmonių.

Norėdami išsilaikyti rinkoje, ją stebėsime, analizuosime ir darysime išvadas. Stebėdami rinką, mes tuo pačiu vertinsime savo galimybes. Svarbi informacija yra gaunama iš pačių klientų, t.y. pokalbiai, jų nuomonė, visa tai padeda išsiaiškinti labai daug svarbių dalykų. Žinome, kad rinka gyvuoja visur, kur tik žmonės sueina, norėdami pirkti ir parduoti savo prekes ir paslaugas. Paslaugų mainymas į pinigus – tai dirvonai plėtoti verslą.

Šilutėje, kurdami dar vieną grožio saloną, mes susidursime su daugiau , kaip dešimt konkuruojančių įmonių.

Turime nemažą pranašumą, tame, kad darbuotojos turi patirties šitoje sferoje, tačiau ir toliau bus skirtas didelis dėmesys darbuotojų kvalifikacijai, jos tobulinimui, naujoms technologijoms. Taip tikimės įgauti ir išlaikyti pranašumą prieš mūsų konkurentus.

Labai svarbu nuspręsti kokią kainą nustatyti. Ji turi būti nei per maža, nei per didelė. Pirmiausiai kainos bus orientuotos į kaštus, į klientus, bei jų mokumą. Kainas pasirinksime vidutinio dydžio, t.y. tarp žemesnio bei prestižinio lygio grožio salonų

Vietinėje televizijoje. Tai plati auditorija.

Bet pati geriausia ir efektingiausia reklama vis tik yra savitas stilius ,jaukios patalpos, kokybiškas ir mandagus aptarnavimas.

Grožio salone bus įrengtos būtinos patalpos:

Be gražių apdailos medžiagų, būtini ir augalai, jie slopina triukšmą darbo salone, gerai veikia žmogaus organizmą, grynina orą. Bet to nepakanka, būtinas ir oro kondicionierius.

Laukiamasis bus jaukus ir patogus. Bus pakabintos salono klientų aptarnavimo taisyklės, kainoraštis. Kad klientams neprailgtų laikas veiks televizorius, galima bus paskaityti laikraščius, žurnalus.

Įmonė randasi, naujai pastatyto prekybos centro pastate. Patalpos bus nuomojamos. Interjero sukūrimui ir remontui planuojama išleisti apie 9.000 Lt.

Baldai – 10.000 Lt.

Mūsų tiekėjas- tai firma WALD CE:HKO „LONDA“, iš jų mes pirksime visas darbui reikalingas medžiagas. Jų gaminiai atitinka ISO standartą. Tai puikios kokybės produktas. Švelnūs dažai atgaivina natūralią plaukų spalvą, pašviesina, patamsina arba nudažo plaukus išskirtine madinga spalva, jų ryškūs atspalviai išlieka ilgai.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2396 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurgita
  • Prestižas grožio salonas verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Prestižas grožio salonas verslo planas. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/prestizas-grozio-salonas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:38
×