Prevencinės aplinkos taršos mažinimo priemonės


Įvadas. Aplinkos apsauga. Taršos klasifikacija pagal teršalų paplitimo mastą. Valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė. Techninės–technologinės aplinkos apsaugos priemonės. Ekonominės aplinkos apsaugos priemonės. Aplinkai palankios „žaliosios technologijos“. Toksiškumo pakeitimas. Darnaus vystymosi programa. Išvados. Naudota literatūra.

1.Aplinkos taršą būtina mažinti ir tam yra nemažai būdų, tačiau tai tikrai reikalauja laiko, pastangų ir taip pat tai kainuoja nemažus pinigus.

2.Lietuva kaip ir kitos pasaulio šalys aktyviai dalyvauja aplinkos taršos mažinimo programose ir taip pat galvoja naujas strategijas.

3.Vieni iš būdų yra mažinti išmetamą taršą, kiti – mokėti baudas už jau padarytą žala, tačiau jei mes ištikrųjų norime palikti savo vaikams, anūkams, pronūkiams kuo švaresnę aplinką, mes turėtume tam skirti daug daugiau pastangų.

  • Microsoft Word 169 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3083 žodžiai)
  • Gustas
  • Prevencinės aplinkos taršos mažinimo priemonės
    10 - 6 balsai (-ų)
Prevencinės aplinkos taršos mažinimo priemonės. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/prevencines-aplinkos-tarsos-mazinimo-priemones.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 02:27
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo