Prevencinis projektas - draugaukime be patyčių


Kuršėnų lopšelis – darželis Prevencinis projektas – draugaukime be patyčių. Veiklos planas Data Veiklos tema , idėjos. „ Šviesi ateitis be patyčių “. „ Savaitė be patyčių “ akcijoje. „ Saugus elgesys grupėje “. „ Džiuginu kitus savo gerumu “. “ Kaip saugiai elgtis pėsčiųjų perėjoje ir kelyje ”. „ Vasarą pradedam su žaidimais ir nuotykiais “. „ Į pagalbą - dviratukai “. Vertinimo kriterijai Vertinimo kriterijai.


Vis dažniau pastebime, kaip keičiasi vertybės, prioritetai šeimose, visuomenėje, aplinkoje, grupėse, būryje tarp draugų. Vis dažniau tarp vaikų kyla įvairių barnių, pykčių, vienas kitą pastumia, užgauna, įkanda, net ir susimuša. Patyčių apraiškų pasitaiko ir tarp mažų vaikų, kurie lanko dar tik darželius. Iš tokių vaikų lūpų jau pasigirsta žodžiai nedraugausiu, arba vyksta šantažai – jei ką nors duosi, tada draugausiu.

Todėl šį kartą skirsime patyčių prevencijai daugiau laiko ir dėmesio. Šią tema plėtosime vaikų darželyje. Bandysime formuluoti teigiamą požiūrį į draugystę, draugus, ugdysime pagarbą tarpusavio santykiuose, toleranciją kitiems.

Siekti glaudaus grupių, tėvų bendruomenių, darželio administracijos, socialinių partnerių bendravimo, bendradarbiavimo projekto metu.

Įtraukti vaikus į prasmingą veiklą, procesą, skatinantį meninę raišką, kasdienio gyvenimo įgūdžius, santykius su bendraamžiais ir suaugusiais.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (511 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ingrida
  • Prevencinis projektas - draugaukime be patyčių
    10 - 3 balsai (-ų)
Prevencinis projektas - draugaukime be patyčių. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/prevencinis-projektas-draugaukime-be-patyciu.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 20 d. 03:36
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!