Prezentacija apie socialinius tinklus


Socialiniai tinklai. Socialiniai tinklai, kas tai? Sąvoka „Socialiniai tinklai“ galima įvardinti kaip  internetinį turinį. Dažniausiai naudojamos svetainės. Į sąvoką „Socialiniai tinklai“ įeina šios svetainės. Socialinių tinklų pliusai (+Socialinių tinklų privalumai Lengviau galima susisiekti su artimais žmonėmis. Socialinių tinklų minusai (-Socialiniuose tinkluose žmonės gali apsimesti tais. Populiariausi socialiniai tinklai Lietuvoje. Vieni iš populiariausių socialinių tinklų yra Facebook Youtube Twitter Google + Twitch. Įdomūs faktai apie socialinius tinklus. Kas trečių skyrybų pasaulyje priežastis yra socialiniai tinklai. Klausimai. Kaip suprantate sąvoką „Socialiniai tinklai“. Naudoti šaltiniai.


Į sąvoką „Socialiniai tinklai“ įeina šios svetainės:Facebook Instagram Twitter Gmail (elektroninis paštas) Skype, bei kitos svetainės susijusios su bendravimu arba informacijos perdavimu internetinėje svetainėje.

Socialinių tinklų privalumai: Lengviau galima susisiekti su artimais žmonėmis, kurie yra toli nuo jūsų arba kurie yra užsienyje. Nereikia bereikalingai pinigus mokėti. (Pvz: sms žinute į užsienį mokėti reikia.) Iš verslininkų pusės padidina prekės ženklo žinomumą (Įmonė ar kita institucija tampa populiaresne ir gali sulaukti daugelio žmonių susidomėjimo) Socialiniai tinklai suteikia klientui patogumą. (Pvz: Žmogus neranda svarbaus daikto parduotuvėse nusipirkti, bet randa tai internete.

  • MS PowerPoint 2297 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (269 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jonas
  • Prezentacija apie socialinius tinklus
    10 - 1 balsai (-ų)
Prezentacija apie socialinius tinklus. (2018 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/prezentacija-apie-socialinius-tinklus.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 09:53
×