Prezidento ir lr vyriausybės interneto svetainių lyginamoji analizė


Lr prezidento ir lr vyriausybės interneto svetainių lyginamoji analizė. Lyginimo kriterijai. Kriterijus tinklalapių dizainas. Kriterijustinklalapių dizainas. Informaciją patogiau rasti LR Prezidentės tinklalapyje. Kriterijus pateikiama veiklos informacija. Skiriasi ir veiklos pobūdžiai Vyriausybės veikloje dominuoja strateginiai planavimai. Kriterijus informacija. Panašumai LR Vyriausybės. Galime teigti, kad Vyriausybės internetinėje svetainėje yra suteikiama daugiau informacijos žiniasklaidai. Kriterijus informacijos pateikimas užsienio kalbomis. Kalbų pateikimas įsijungus LR Prezidento interneto svetainę matome. Apibendrinimas palyginus. LR Prezidentės internetinis puslapis vizualiai atrodo daug gražiau. Ir LR Vyriausybės, ir LR Prezidentės internetinėse svetainėse yra teikiama informacija žiniasklaidai.

Kriterijus: tinklalapių dizainas 2. kriterijus: pateikiama veiklos informacija 3. kriterijus: informacija žiniasklaidai 4. kriterijus: informacijos pateikimas užsienio kalbomis.

KRITERIJUS:TINKLALAPIŲ DIZAINAS. Atsižvelgus į abu tinklalapius, galime teigti, kad LR Prezidentės tinklalapis atrodo daug patraukliau ir patogiau.

KRITERIJUS: PATEIKIAMA VEIKLOS INFORMACIJA. Apžvelgus LR Prezidentės ir LR Vyriausybės tinklalapius, galime teigti, jog Vyriausybės veikla yra daug platesnė nei Prezidentės.

3 KRITERIJUS: INFORMACIJA ŽINIASKLAIDAI. Tiek LR Vyriausybės, tiek LR Prezidentės internetiniuose puslapiuose yra skirsnis, nurodantis teikiamą informaciją žiniasklaidai.

Panašumai: LR Vyriausybės ir Prezidentės internetinėse svetainėse suteikiama informacija apie Viešosios informacijos rengėjų akreditavimo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje bei Vyriausybėje tvarką. Skirtumai: 1. Vyriausybė pateikia kontaktinius duomenis norintiems susisiekti su Vyriausybės atstovais, o Prezidentės puslapyje pateikiami tik vaizdo operatorių bei fotografų kontaktai. 2. Prezidentės puslapyje yra galimybė registruotiems vartotojams susirasti video ar foto medžiagą. 3. Vyriausybė savo tinklalapyje nurodo žiniasklaidai naujausias aktualijas, susijusias su Vyriausybės veikla.

APIBENDRINIMAS. Palyginus LR Vyriausybės ir LR Prezidentės internetines svetaines pagal pasirinktus 4 kriterijus galime teigti, kad:.

LR Prezidentės internetinis puslapis vizualiai atrodo daug gražiau, galima lengvai rasti reikiamą informaciją, nes viskas yra sudėliota konkrečiai ir vienoje vietoje.

  • MS PowerPoint 90 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (589 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Prezidento ir lr vyriausybės interneto svetainių lyginamoji analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Prezidento ir lr vyriausybės interneto svetainių lyginamoji analizė. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/prezidento-ir-lr-vyriausybes-interneto-svetainiu-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:18
×