Pridėtinės vertės mokestis: Lietuva ir Jungtinė Karalystė


Pvm instrumentarijus. Pvm jungtineje karalysteje. Jungtinė karalystė mokesčių sistema. Uždaviniai apie pridėtinės vertės mokestį. Pridetines vertes mokestis statistika. Pvm statistika. Pridetines vertes mokestis diplominis darbas. Pridetines vertes mokescio apskaiciavimo uzdaviniai. Pvm raida lietuvoje.

Įvadas. Pridėtinės vertės mokestis. Pvm raida europos sąjungoje. Pvm lietuvoje. Pvm esmė. Pvm privalumai. Pvm trūkumai. Pvm lietuvoje ir jungtinėje karalystėje. Pvm instrumentarijus lietuvoje. Pvm lietuvoje ir jungtinėje karalystėje palyginimas. Pvm statistika lietuvoje ir jungtinėje karalystėje. Pvm apskaičiavimo uždaviniai ir jų sprendimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Žinant, kad PVM sudaro didelę dalį Lietuvos nacionalinio biudžeto įplaukų, verta panagrinėti šį mokestį išsamiau bei palyginti jo taikymą su Jungtinės Karalystės praktika. Tačiau dėl didelės analizuojamos medžiagos apimties nebus išsamiai aiškinami atvejai, susiję su užsienio PVM mokėtojais ir tarptautine prekyba.

Darbo objektas: Pridėtinės vertės mokestis.

Darbo tikslas: Išnagrinėti PVM remiantis Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pavyzdžiais bei juos palyginti.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti PVM raidą ir taikomumą ES bei Lietuvoje;

2.Atskleisti PVM esmę;

3.Išskirti PVM privalumus ir trūkumus;

4.Išnagrinėti PVM instrumentarijų Lietuvoje;

5.Palyginti PVM instrumentarijaus sudedamąsias dalis tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės;

6.Pateikti ir palyginti PVM statistiką nagrinėjamose šalyse.

Rašant darbą nagrinėti šaltiniai: LR PVM įstatymas, PVM aiškinantis JK mokesčių administratoriaus internetinis puslapis, kiti straipsniai ir knygos.

Darbas aprašytas 26 puslapiuose, pateiktos 4 lentelės ir 3 paveikslai.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 82 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (7423 žodžiai)
  • Agne
  • Pridėtinės vertės mokestis: Lietuva ir Jungtinė Karalystė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pridėtinės vertės mokestis: Lietuva ir Jungtinė Karalystė. (2012 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pridetines-vertes-mokestis-lietuva-ir-jungtine-karalyste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:23
×