Priekabos ir puspriekabės


Priekaba ir puspriekabė yra transporto priemonės. Kuo skiriasi priekaba nuo puspriekabes. Priekabos konstrukcija. Kuo skiriasi puspriekabe nuo priekabos. Ar priekaba yra transporto priemone. Priekabos projektavimas. Priekaba ir puspriekabe. Priekaba. Priekaba ar puspriekabė. Kas yra priekaba.

Įvadas. Teoriniai priekabų ir puspriekabių aspektai. Kelių transporto verslo licencijavimas. Priekabų ir puspriekabių samprata. Priekabų ir puspriekabių klasifikavmas. Priekabų ir puspriekabių kodavimas. „zasław” įmonės aprašymas. „zasław” priekabų ir puspriekabių konstrukcijos. „zasław” priekabos. „zasław” puspriekabės. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Remiasi į motorinę transporto priemonę ir dalis jos masės, taip pat krovinio masės dalis tenka motorinei transporto priemonei.

Išsiaiškinus ket pateiktus apibrėžimus, galima teigti, kad priekaba nuo puspriekabės skiriasi tuo, kad priekaba yra tempiama motorinės transporto priemonės, o puspriekabė taip pat yra tempiama transporto priemonės, tačiau yra dalinai atsirėmusi į motorinę transporto priemonę ir dalis jos masės, taip pat krovinio masės dalis tenka motorinei transporto priemonei.

Visoje europoje yra gausybė priekabas ir puspriekabes gaminančių įmonių. Šiame darbe nutariau išsamiau išnagrinėti zasŁaw įmonės veiklą ir šios firmos gaminamų priekabų ir puspriekabių konstrukcijas. Taigi darbe susikoncentravau į tuos dalykus, kuriuos reikėtų žinoti, todėl šis darbas taptų gera informacine priemone, norinlicencija – tai garantija aukštai aptarnavimo kokybei, Leidimas vežėjui vežti šalies viduje (vietiniais ir tolimojo susisiekimo maršrutais) keleivius, o tarptautiniais maršrutais - keleivius ir krovinius už atlyginimą.

Licencija vežti krovinius tarptautiniais maršrutais - vežti krovinius kertant Lietuvos respublikos valstybės sieną krovininėmis transporto priemonėmis, kurių keliamoji galia, įskaitant priekabą, dide. Daiktams gabenti iš aerouosto arba į aerouostą lėktuvo avarijos ar kitokios lėktuvo katastrofos atveju, arba lėktuvui nusileidus dėl kurso pakeitimo bei esant išimtiniams atv. Kai vežama priekaba transporto priemonių junginyje, kurį sudaro autotransporto priemonė, priklausanti vežėjui ir užsieninė priekaba.

Transporto priemonėms, teikiančioms techninę pagalbą arba remontuojančioms sugedusias transporto priemones (aptarnaujančios transporto priemonės).

Važiuojant transporto priemone, kuri pakeičia sugedusią transporto priemonę, esančią kitoje s. Vežant krovinius autotransporto priemonėmis, kurių leidžiamas bendras svoris kartu su priekabomis ne didesnis kaip tonos arba kurių leidžiama keliamoji galia, įskaitant priekabas, ne didesnė kaip 3,5 tonos.

Licencijas vežti krovinius tarptautiniais maršrutais išduoda valstybinė kelių transporto inspekcija. Vežėjo, turinčio licenciją, transporto priemonei, kuri naudojama keleiviams ar kroviniams vežti ir yra įregistruota Lietuvos respublikoje, išduodama atitiprašymų, kelių transporto verslo licencijoms ir licencijų kortelėms gauti, priėmimu bei šių dokumentų išdavimu užsiima visi valstybės kelių transporto regioniniai padaliniai, esantys vilniuje, Kaune, klaipėdoje, šiauliuose, panevėžyje.

  • Microsoft Word 160 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (3657 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Priekabos ir puspriekabės
    10 - 1 balsai (-ų)
Priekabos ir puspriekabės. (2010 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/priekabos-ir-puspriekabes.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 22:43
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo