Priėmimas ir atleidimas iš darbo teisiniai pažeidimai priimant, atleidžiant bei apmokant už darbą


Darbuotoju priemimas,atleidimas. Diplominis darbas apie dokumentacija priimant ir atleidžiant darbuotoja. Darbo sutarties pazeidimas. Priėmimas į darbą ir atleidimas. Dokumentacija priimant ir atleidžiant is darbo. Atleidimas is darbo uz grupius pazeidimus. Darbuotoju priemimas ir atleidimas.

Priėmimas ir atleidimas iš darbo. Teisiniai pažeidimai priimant, atleidžiant bei apmokant už darbą. Įvadas. Priėmimas į darbą. Priimant į darbą būtini dokumentai. Darbo sutartis. Teisiniai pažeidimai. Atleidimas iš darbo. Darbo sutarčių pasibaigimo priežastys. Darbuotojų atleidimo įforminimas. Atsiskaitymas su atleidžiamais iš darbo darbuotojais. Teisiniai pažeidimai. Darbo užmokestis. Darbo užmokestis kitomis darbo sąlygomis. Teisiniai pažeidimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Ši savarankiško darbo tema padės plačiau susipažinti ir savarankiškai įsigilinti į šiuolaikinius personalo vadybos principus bei įgyti vadybininkui reikalingus personalo vadybos sistemos formavimo įgūdžius. Šiuo darbu gilinau supratimą apie darbuotojų vaidmenį šiuolaikinėje organizacijoje, verslo aplinkos poveikį darbui su personalu.

Šio referato tikslas – išsamiai aprašyti darbuotojų priėmimo, atleidimo iš darbo, bei algos mokėjimo tvarką. Taip pat aprašyti dažniausiai daromus teisinius pažeidimus.

Dažnai darbuotojai nežino savo teisių, todėl taikstosi su darbe esančiomis taisyklėmis, kurios dažnai yra sukurtos ne pagal įstatymus. Tad šiuo referatu siekiu supažindinti su pagrindiniais ir turbūt svarbiausiais darbo aspektais t.y., priėmimu į darbą, atleidimu iš darbo ir darbo užmokesčio.

Rašydama referatą remiausi Lietuvos Respublikos įstatymais, daugiausia Darbo Kodeksu, bei su tema susijusiais straipsniais, taip pat paskaitų medžiaga.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (5685 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Priėmimas ir atleidimas iš darbo teisiniai pažeidimai priimant, atleidžiant bei apmokant už darbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Priėmimas ir atleidimas iš darbo teisiniai pažeidimai priimant, atleidžiant bei apmokant už darbą. (2013 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/priemimas-ir-atleidimas-is-darbo-teisiniai-pazeidimai-priimant-atleidziant-bei-apmokant-uz-darba.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 19:58
×