Priemonės ir rekomendacijos laivo ekonominių rodiklių pagerinimui


Priemonės ir rekomendacijos laivo ekonominių rodiklių pagerinimui. Stūmoklį veikia dujų slėgio ir inercijos jėgų mechaninės apkrovos, temperatūriniai įtempimai, kylantys nuvedant šilumą į aušinančią aplinką. Todėl yra ne viena priežastis, dėl kurios galėjo atsirasti stūmoklio ugnies dugno įtrūkimo atvejis, šiuo atveju įvyko staigus stūmoklio peršalimas. Taigi reikia modernizuoti turbinos menčių ratą, kad būtų didesnis oro pripūtimas, ir kad padidėtų pmax. Medžiaga, iš kurios gaminamos mentės, turi turėti geras mechanines savybes, pakankamą atsparumą aukštai temperatūrai, taip pat turi būti atspari korozijai, erozijai, bei būti kuo pigesnė.

Mentės yra svarbiausios ir labiausiai ir labiausiai apkrovų bei įtempimų veikiamos turbinos dalys. Jos sudarytos iš jungiamojo galo, darbinės dalies ir viršūnės. Šio, turbinos menčių rato mentės, yra surištos viela, einančia pro angas jose.

Pakeitus naujesnio tipo turbokompresorių, padidėtų Pk – oro slėgis prieš cilindrą, taigi padidėtų ir ( - oro pertekliaus koeficientas.

Panaudojant matematinio modeliavimo metodikas, t.y. RVJA (Rusijos valstybinės jūrų akademijos programa) ir panaudojant dyzelio eksploatacinių parametrų skaičiavimo “CHARAKTERISTIKOS’ programą, atliksime skaičiavimus, ir gautas reikšmes surašysime į lentelę Nr.X .

Iš šių programos apskaičiuotų reikšmių, matome, kad padidinus 17,5( oro slėgį prieš cilindrus, 18 ( padidėja oro pertekliaus koeficientas, bei 12,2 ( padidėja Pz- maksimalus ciklo slėgis, kas užtikrina gedimo nepasikartojimą.

  • Microsoft Word 3704 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (267 žodžiai)
  • Aurelija
  • Priemonės ir rekomendacijos laivo ekonominių rodiklių pagerinimui
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Priemonės ir rekomendacijos laivo ekonominių rodiklių pagerinimui. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/priemones-ir-rekomendacijos-laivo-ekonominiu-rodikliu-pagerinimui.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:34
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo