Priešgaisrinė sauga gelbėjimo darbai


Nekilnojamojo turto matavimų inžinerija. Žmogaus sauga. Praktinis darbas nr. Praktinio darbo tikslas. Praktinio darbo uždaviniai. Praktinio darbo atlikimui naudojami inovatyvūs metodai. Praktinio darbo vertinimas. Papildoma medžiaga praktinio darbo atlikimui. KLAUSIMAI KARTOJIMUI Kokie trys komponentai reikalingi , kad kiltų gaisras. Kokiomis medžiagomis užpildomi gesintuvai. Kiek laiko apytikriai veiktų paleistas 4 kg svorio miltelinis gesintuvas. Kurį aukštą pasiekia matytos gaisrinės kopėčios. Per kokį laiką po signalo gavimo ugniagesiai privalo išvykti iš gaisrinės. Kokiose situacijose gelbėtojai naudoja sorbentą. Paaiškinkite pneumatinių pagalvių paskirtį. Kokių tipų signalizacijas žinote. Kokio ilgio yra standartinės vandens tiekimo žarnos rankovės ? Koks bendrasis pagalbos iškvietimo telefono Nr. ? Priešgaisrinė sauga. gelbėjimo darbai. ataskaita ugnė baltutytė. Pagrindiniai elementai reikalingi gaisrui. Pabandyti jį užgesinti. Neleisti gaisrui plisti. Kviesti gaisrinę pagalbą. Jeigu ugnis ir dūmai jus įkalino. Ko negalima daryti kilus gaisrui namuose. Ugnies temperatūros pokytis per 5min.


Sorbentai naudojami išsiliejus pvz naftos produktams, užpilti.

Gaisro signalizacijos, Adaptyvinės signalizacijos, Auto signalizacijos, Būsto signalizacijos, Įsilaužimo signalizacijos ir t.t.

Kokio ilgio yra standartinės vandens tiekimo žarnos(rankovės)?

Koks bendrasis pagalbos iškvietimo telefono Nr.?

Gelbėjimo technika – tai visuma techninių priemonių žmonėms ir materialinėms vertybėms avarijų bei stichinių nelaimių metu ir jų padariniams likviduoti. Ją sudaro: gelbėjimo automobiliai, mechanizmai, elektriniai, pneumatiniai bei hidrauliniai gelbėjimo įrengimai.

Sauosos rankovės yra susukamos ir padedamos į vietą. Na o šlapios rankovės specialioje patalpoje yra gerai išdžiovinamos, tada yra susukamos ir padedamos į vietą.

Neleisti gaisrui plisti. Pastatuose ugnis labai plinta dėl langų, durų, ventiliacinių kanalų, per kuriuos patenka grynas oras, skatinantis degimą.

Evakuotis. Jeigu namas arba butas pilnas dūmų, skubiai išeikite į lauką, saugodami kvėpavimo takus ir būkite kuo arčiau žemės, ten, kur mažiau dūmų.

Kviesti gaisrinę pagalbą. Jei gaisras tampa nebekontroliuojamas reikia kuo greičiau kviesti gaisrininkus, kad gaisras nepadarytų dar daugiau žalos.

Mano nuomone, rodytas filmas išvykos metu, buvo labai informatyvus. Nes jis parodė kaip greitai ir galingai gaisras viską niokoja.

Filme rodyto eksperimento metu deganti žvakė buvo numesta ant sofos. Iš pradžių ugnis degė plaipsniui, bet po kurio laiko ugnis ėmė plisti labai sparčiai. Patalpoje ėmė kauptis nuodingi dūmai ir pradėjo kilti temperatūra. Eksperimentas parodė, kad praėjus maždaug 2 minutėm, kambaryje susikaupę dūmai, bei aukšta temperatūra yra tie veiksniai, kurie iššaukia žmogaus mirti, o per maždaug 5 minutes liepsna jau apima visą kambarį.

Apibendrindama galiu pasakyti, kad man šis filmas paliko didelį įspūdį, nes pamačiau kaip ištikrųjų atrodo gaisras ir supratau koks jis greitas ir pavojingas.

  • Sauga Namų darbas
  • Microsoft Word 409 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1561 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugnė
  • Priešgaisrinė sauga gelbėjimo darbai
    10 - 7 balsai (-ų)
Priešgaisrinė sauga gelbėjimo darbai. (2016 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/priesgaisrine-sauga-gelbejimo-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:42
×