Priešgaisrinės ir apsaugos sistemos projektavimas gyvenamajame name


Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalgos skyrius. Aprašymo skyrius. Gyvenamojo namo patalpų apžvalga. Apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos apžvalga. Projektinis skyrius. Apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos sistemos projektavimas. Spindulių sudarymas. Technologijos ir darbo organizavimo skyrius. Naudojamos medžiagos. Montavimas. Priešgaisrinė signalizacija. Jungimas. Programavimas. Apsauginė signalizacija. Programavimas. Darbuotojų saugos ir ekologijos skyrius. Darbų saugos reikalavimai. Aplinkosaugos reikalavimai (ekologija). Išvados ir pasiūlymai. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.

Remiantis gyvenamojo namo brėžiniais suprojektuotos apsauginės ir priešgaisrinės apsaugos sitemos, taip pat pademonstruotos šiai veiklos sričiai būdingos kompetencijos. Aprašytas šių sistemų programavimas, nubraižytos apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos strukturinės schemos, bei pirmo ir antro aukšto signalizacijos išdėstymo planai, aprašyta darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimai šioje darbo srityje, aprašytos medžiagos ir technologijos kurios buvo taikomos.

  • Microsoft Word 2138 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3706 žodžiai)
  • Universitetas
  • Priešgaisrinės ir apsaugos sistemos projektavimas gyvenamajame name
    10 - 3 balsai (-ų)
Priešgaisrinės ir apsaugos sistemos projektavimas gyvenamajame name. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/priesgaisrines-ir-apsaugos-sistemos-projektavimas-gyvenamajame-name.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 20:24
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo