Priešgaisrinės saugos darbų organizavimas


Priešgaisrinės saugos darbų organizavimas. Teorinis tyrimo pagrindimas. Gaisrų prevencijos užtikrinimas. Pagrindiniai gaisrų prevencijos reikalavimai. Gaisrą gali sukelti mažiausias neapdairumas.   Gaisras plinta sparčiai. Delsti laiko neturėsite. Jeigu dega jūsų butas. Jeigu dega kaimynų butas. Ekstremaliųjų situacijų ir gaisrų prevencija. Civilinė sauga. Bendrasis pagalbos telefono numeris. Priešgaisrinės ir civilinės saugos mokymas. Gaisriniai tyrimai. Civilinė sauga Perspėjimas ir informavimas. Ugniagesių gelbėtojų rengimas. Lt news. Php lit titulini.


Siekiant išvengti tokiu nelaimių – tragedijų buvo įsteigta priešgaisrinės tarnybos, kurios vykdo prevencinės akcija bei prižiūri pastatus ir ne tik, kad šie atitiktų priešgaisrinius reikalavimus.

Tyrimo objektas – priešgaisrinės saugos veiklos sritys.

Tyrimo tikslas – Sužinoti pagrindinės priešgaisrinės saugos funkcijas.

Tyrimo uždaviniai sužinoti kuo daugiau informacijos kaip ir kur kreiptis kilus nelaimei.

 Iš viso patikrinta 88 pastatai iš jų net 86 pastatuose buvo nustatyta priešgaisrinio saugumo taisyklių pažeidimai.

Žmonės yra dažnai informuojami, kad ugnis yra labai pavojinga ir, kad reikia su ja elgtis labai atsargiai. Tačiau, gaisrų nėra išvengiama tiek kiek norėtųsi, o ugnis ir toliau nusineša daug gyvybių, štai statistika praėjusiu penkerių metų.

Tačiau gaisrai ne vienintelė sritis su kuria susiduria priešgaisrinės saugos darbuotojai. Taip pat yra ir tokios sritis kaip:

Departamentas organizuoja perspėjimo sistemos priežiūrą, valstybės lygiu organizuoja perspėjimo sistemos patikrinimą ir kontroliuoja perspėjimo sistemos veikimą

Ugniagesių gelbėtojų mokykla  vidutiniškai per metus parengia apie 500 ugniagesių gelbėtojų. Kvalifikaciją kasmet kelia apie 500 VPGT pareigūnų ir 1000 kitų organizacijų darbuotojų.

Taigi iš viso Kaune yra 6 priešgaisrinės tarnybos komandos. Kauno apskričiai taip pat priklauso ir Jonavos PGT, Kaišiadorių PGT, Kėdainių PGT, Prienų PGT ir Raseinių PGT.

  • Sauga Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1151 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnas
  • Priešgaisrinės saugos darbų organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Priešgaisrinės saugos darbų organizavimas. (2016 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/priesgaisrines-saugos-darbu-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 11:53
×