Priešingos nuomonės atrėmimo strategijos


Argumentas. Priešingos nuomonės atrėmimo strategijos. Pvz. Argumentų atrėmimo būdai. Nuspėjimo būdas (pavyzdys). Tariamo pritarimo būdas (pavyzdys). Pakreipimo būdas (pavyzdžiai). Atmetimo būdas (pavyzdys). Argumento krypties pakeitimo būdas (pavyzdys). Palyginimo būdas (pavyzdys). Netoleruojami argumentavimo būdai. Frazės, kurios galėtų padėti formuluoti argumentus. Jungtys (pavyzdžiai). Kokiais būdais atremiami argumentai. šiuose pavyzdžiuose?


Sukritikuoti oponento tezę Sukritikuoti oponento argumentus (tezės pagrindimą).

Oponento tezės arba (ir) argumentų atmetimas, pvz.: „Tai nesusiję su tema“; „Ši mintis (šis teiginys) reikalinga (-as) atskiro aptarimo“; „Tegul apie tai, ką pasakėte, sprendžia kiti“.

Žinau, kad nemažai atsiras ir tokių oponentų, kurie sakys, kad per visą pseudosocializmo kūrimo laikotarpį ne mažiau nukentėjo ir rusų tauta, atseit ko dabar pateikinėti vieni kitiems sąskaitas? Taip jie sakys ir bus teisūs – iš tikrųjų rusai klaikiai nukentėjo, nes ten jų idėjinė biurokratija siautėjo ilgiausiai.

– Žaliojo tilto skulptūros turi meninės vertės. – Taip, jos harmoningai atitinka propagandinės dailės stilistiką. Tačiau... Jeigu, tarkim, Stalino arba Hitlerio skulptūros turėtų formaliai meniškai vertingų bruožų, ar tai reikštų, kad ir jas reikėtų palikti miesto aikštėse.

– Pats teigėte, kad metalizuota plokštelė aplink spyną reikalinga tam, kad rakinant raktai nesubraižytų durų laminato paviršiaus, tačiau ar nemanote, kad iš tos pačios laminato medžiagos pagamintas slenkstis, kokį dabar siūlote, turi gerokai didesnę tikimybę būti subraižytas. Taigi, Jūs vis dar nesutinkate gaminti slenkstį iš natūralaus medžio?

  • MS PowerPoint 85 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (799 žodžiai)
  • Karolisco
  • Priešingos nuomonės atrėmimo strategijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Priešingos nuomonės atrėmimo strategijos. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/priesingos-nuomones-atremimo-strategijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:17
×