Prieskoniai referatas


Ziediniai prieskoniai. Lapiniai prieskoniai. Referatai apie prieskonius. Referatas - prieskoniai. Žvaigždėtasis anyžius. Šakniniai prieskoniai. Referatas apie prieskonius. Prieskoniai kursinis. Italų virtuvė referatas.

Įvadas. Ne tik skanu, bet ir sveika. Prieskonių vartojimas senovėje. Kaip prieskoniai skirstomi. Vaisiniai prieskoniai. Vanilė. Kardamonas. Pipirai. Juodieji pipirai. Baltieji pipirai. Kvepiantieji pipirai. Raudonieji pipirai. Žvaigždėtasis anyžius. Anyžiai. Kalendra. Kmynai. Krapai. Žiediniai prieskoniai. Gvazdikėliai. Šafranas. Lapiniai prieskoniai. Lauro lapai. Žieveliniai prieskoniai. Cinamonas. Šakniniai prieskoniai. Imbieras. Juodasis imbieras. Kodėl vartojame prieskonius. Kur slypi prieskonių paslaptys. Ką turi žinoti gera šeimininkė?

„SALDVA“ – tai Lietuvos firma, gaminanti prieskonius ir jų mišinius. Gaminamą produkciją pakuoja į polietilenu padengtus popierinius maišelius. Maišelių yra trijų skirtingų dydžių, priklausomai nuo prieskonių kiekio. Ši firma turi vienijančią spalvą. Ji yra ryškiai raudona. Kad akcentuoti prieskonių rūšį raudono fono centre yra komponuojamas geltonas apskritimas. Jis atlieka tarsi apšvietimo funkciją. Taigi apšviestame apskrime yra dedama maisto produkto nuotrauka, kuris pagardintas tuo prieskoniu. Prieskonių pavadinimas rašomas standartiniu šriftu,didžiosiomis raidėmis, balta spalva. Taip pavadinimas išryškėja raudoname fone. Firma išsiskiria savo logotipu. Tai yra geltoname stačiakampyje stovinti juoda tvirta pilis. Logotipas pateikiamas pakelio viršuje centre. Ši firma tikrai pasižymi gaminamų prieskonių gausa. Kiekvienas klientas bus nustebintas šios firmos gaminama produkcija. Net ir išrankiausi gurmanai liks patenkinti.

„TAUPA“ – tai Lietuvos firma, gaminanti įvairios pakraipos produkciją. Viena iš gaminamos produkcijos šakų yra prieskoniai ir jų mišiniai. Taupos prieskoniai pakuojami celofaniniuose maišeliuose. Įpakavimai nepasižymi spalvų gausumu. Yra tik trys pagrindinės spalvos: raudona, mėlyna ir balta. Vyraujanti spalva yra balta. Ši firma nenaudoja akį traukiančių nuotraukų. Naudojami vienspalviai paveikslėliai. Labiausiai krenta į akį prieskonių pavadinimas. Jis yra užrašomas baltame fone didžiosiomis mėlynomis raidėmis. Įpakavimus vienija mėlyna stora juosta, esanti apčioje ir dvi plonos raudonos juostos, esančios viršuje. Firmos logotipas – mėlynas stačiakampis, iš šonų ribojamas siauru raudonų juostelių. Mėlynoje dalyje didžiosiomis, baltomis raidėmis yra užrašytas firmos pavadinimas „Taupa“. Logotipas komponuojamas maišelių viršuje centre. Šios firmos prieskoniai tiks tiems kurie nori skaniai, bei taupiai pavalgyti. Prieskonių asortimentas yra gana platus ir produkcija yra pakankamai nebrangi.

„SANTA MARIA“ – tai Olandijos firma, gaminanti prieskonius ir jų mišinius. Ji savo gaminamą produkciją pakuoja į polietileninius, stačiakampio formos maišelius ir stiklinius indelius. Įpakavimai pasižymi tuo, kad turi peršviečiamus langelius. Tai padeda pirkėjui matyti maišelio turinį. Pats maišelis yra pagyvinamas prieskonių paveikslėliu. Firma „Santa Maria“ turi savo vieną pagrindinę spalvą. Ji yra tamsiai mėlyna. Tai padeda visą produkciją susieti į vieną visumą. Užrašams naudojamas pasviręs šriftas šviesiai mėlynos spalvos. Tai irgi suteikia įpakavimui žaismingumo. Be visų pagražinimų maišeliai atlieka ir apsauginę funkciją. Kiekvienas jų turi specialų uždarymą, kurio dėka prieskoniai nekontaktuoja su oru. Taip prieskoniai ilgiau išlaiko savo aromatingasias savybes. Nepamirštas ir firmos logotipas. Jis yra gana paprastas, bet konkretus. Tuščiaviduriame ovale yra įrašyta pasvirusiu šriftu firmos pavadinimas „Santa Maria“. Naudojama aukso imitacija. Taigi ši firma pakankamai išpuošė savo įpakavimus, bet tai nepralenkia prieskonių kokybės. Išorė atitinka vidų. Iš „Santa Maria‘ prieskonių gausos tikrai galima surasti savo mėgstamiausius.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (3608 žodžiai)
  • Ina
  • Prieskoniai referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Prieskoniai referatas. (2012 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/prieskoniai-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 10:28
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema