Priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo ugdymas


Priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijų ugdymas. Komunikavimo kompetencija. Komunikavimo kompetencija priesmokykliniame amziuje. Komunikacines kompetencijos ugdymas. Priesmokyklinio amziaus vaiku kompetencijos. Komunikavimo kompetencijos ugdymas. Priesmokyklinio amziaus vaiku zaidimai. Zaidimai priesmokyklinio amziaus vaikams. Vaiko kalbos ugdymas priešmokykliniame amžiuje. Priesmokyklinio amziaus vaiku kalbos ugdymas.

Įvadas. Komunikacijos samprata. Kompetencijos ir komunikavimo kompetencijos samprata. Kalbinių gebėjimų ugdymas. Klausymo gebėjimų ugdymas. Rašytinės kalbos ugdymas. Skaitymo ugdymas. Išvados. Literatūra.

Priešmokykliniame 5/6 metų vaiko amžiuje labai svarbu ugdyti vaiką ir jo kompetencijas. Neatsiejama vaiko gyvenimo dalimi tampa komunikavimas ir bendravimas. Komunikavimo kompetencija ugdoma per skaitymą, rašymą, klausymą, kalbėjimą. Taigi, jei visos šios sritys ugdomos gerai tai vaiko komunikavimo kompetencijos ugdymas bus sėkmingas.

Vaikas tokiame amžiuje turi mokėti ne tik kalbėti ir plėsti savo žodyną, bet ir išklausyti kitų vaiku, pedagogų. Rašymo bei skaitymo udymas tai pat svarbus kiekvienam vaikui, todėl ugdydamas šias kompetencijas pedagogas turi viską daryti nuosekliai ir neapleisti nė vienos iš šių komuniakvimo sudedamųjų dalių, nes tik viską ugdydamas galės pasiekti aukštų komunikavimo kompetencijos ugdymo rezultatų.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2189 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lijana
  • Priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo ugdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo ugdymas. (2012 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/priesmokyklinio-amziaus-vaiku-komunikavimo-ugdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 18:46
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo