Priklausomybė nuo alkoholio Socialiniai tyrimai


Įvadas. Priklausomybė nuo alkoholio. Priklausomybės nuo alkoholio priežastys. Priklausomybės nuo alkoholio požymiai. Priklausomybės nuo alkoholio pasekmės ir poveikis sveikatai. Priklausomybės nuo alkoholio gydymas. Priklausomybės nuo alkoholio šiuolaikinėje visuomenėje tyrimas. Tyrimo metodika. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Tyrimui atlikti pasirinktas anketavimo metodas, anketavimo metodas ypatingas tuo, kad vienu metu galima apklausti daug respondentų. Jie gali atvirai atsakyti į pateiktus klausimus, nes anketa garantuoja anonimiškumą. Anketos kausimai yra pateikti su variantais, todėl respondentams nėra sudėtinga atsakyti į klausimus. Taip pat anketoje jie gali išreikšti savo nuomone į pateiktus atvirus klausimus.

Įvadinėje dalyje aš nurodau savo tikslą ir prisistatau. Anketoje pateikiu keturiolika klausimų. Iš pirmo klausimo sužinau respondentų amžių. Toliau lyti, šeimyninę padėtį ir išsilavinimą. Iš kitų anketoje pateiktų klausimų aš sužinau respondentų sąsają su alkoholiu ir jų nuomonę apie alkoholizmą.

10. Ar jūsų šeimos rate yra žmonių turinčių priklausomybę nuo alkoholio?

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (1911 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Priklausomybė nuo alkoholio Socialiniai tyrimai
    10 - 7 balsai (-ų)
Priklausomybė nuo alkoholio Socialiniai tyrimai. (2015 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/priklausomybe-nuo-alkoholio-socialiniai-tyrimai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 11:04
×