Priklausomybė nuo kompiuterio rašinys


Priklausomybe nuo kompiuterio referatas. Priklausomybe nuo interneto rašinys. Priklausomybė nuo kompiuterio – pavojinga liga. Rasinys apie kopitiary ir priklausomybe.. Internetas rasinys. Paaugliu priklausomybe socialiniams tinklalapiams pastraipa. Vaiku priklausomybe nuo kompiuterio rasinys. Priklausomybe nuo kompiuterio pavojinga liga rasinelis. Rasinys apie priklausomybe. Priklausomybe.nio.kompiuterio pavojinga.liga kodel.

Kaip apibūdintumėte šiandieninę priklausomybės nuo kompiuterio problemą? Ar ji iš tikrųjų stipriai progresuoja ir tampa vis aktualesne problema visuomenėje? Ar galima teigti, jog priklausomybė nuo kompiuterio - tai psichikos liga, kuri yra tokia pat pavojinga, kaip kitos priklausomybės ligos (alkoholizmas, narkomanija, azartiniai lošimai ir kt. )? Kokie yra pagrindiniai fiziniai ir psichiniai požymiai, įspėjantys, jog žmogus tampa priklausomas nuo kompiuterio? Kokias išskirtumėte priklausomybės nuo kompiuterio priežastis? Ar tiesa, jog ši priklausomybė labiausiai paveikia žmones, kurie asmeniniame gyvenime turi socialinių ir psichologinių problemų? Vaikai ir paaugliai labiausiai pažeidžiami nuo kompiuterio ir internetinės erdvės. Kaip paplitusi ši priklausomybė tarp suaugusiųjų? Kokie atvejai dažnesni pacientams kreipiantis pagalbos į specialistus: jie kreipiasi patys, pripažindami šią ligą ar ateina gydytis skatinami artimųjų? Kiek laiko trunka priklausomybės nuo kompiuterio gydymo programa ir kokie taikomi gydymo metodai? Gal yra specializuotų programų, skirtų gydyti būtent priklausomybę nuo kompiuterio? Kokia dalis pacientų visiškai pasveiksta po gydymo kurso? Ar teko susidurti su ypač sunkiais pacientų atvejais? Kokie būtų jūsų patarimai tiems, kurie pastebi save ar artimuosius stipriai priklausančius nuo kompiuterio? Kas gresia abejingai žiūrintiems į šią problemą ir nesigydantiems priklausomybės?
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (890 žodžiai)
  • Mokykla
  • Neringa
  • Priklausomybė nuo kompiuterio rašinys
    10 - 2 balsai (-ų)
Priklausomybė nuo kompiuterio rašinys. (2012 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/priklausomybe-nuo-kompiuterio-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:38
×