Priklausomybė nuo narkotikų


Narkotikai powerpoint. Narkotikai ppt. Narkotikai skaidres. Skaidres apie alkoholi ir narkotikus powerpoint. Referatai apie priklausomybe narkotikams. Narkotikų rūšys power point. Narkotikų skaidrės. Narkotikai power point. Narkotines medziagos skaidres. Priklausomybe nuo svaigalu rasinys.

Kodėl griebiamasi narkotikų. Kaip veikia narkotinės medžiagos? Kokios narkotikų vartojimo pasekmės? Kokios problemos iškyla artimiesiems. Narkotikų poreikį skatina įsitikinimas, kad iš gyvenimo reikia paimti viską. Psichologai pastebėjo, kad nemažai paauglių narkomanų kilę iš pasiturinčių šeimų. Tokie vaikai ieško būdų gauti tai, ko nesugeba jiems duoti tik materialine gerove besirūpinantys tėvai. Dažnas paauglys tiki, kad užtenka vienos dozės, ir gyvenimas vėl nušvis visomis vaivorykštės spalvomis. Šeimos nariai turi suvokti, kad jiems reikia turėti savo gyvenimą ir leisti kitiems, tarp jų priklausomam nuo narkotikų, turėti savąjį. Jie turi suprasti, kad sergančio priklausomybe žmogaus išgelbėti negalima, jei jis pats nenori gelbėtis. Tačiau ir patys artimieji turi išmokti gyventi taip, kad būtų kuo kvėpuoti, o ne dusti. Taigi, jei yra efektyvi pagalba visai šeimai, tai galima tikėtis gerų rezultatų ir gydant pačius priklausomus nuo narkotikų.
  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 115 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių
  • Andreja
  • Priklausomybė nuo narkotikų
    10 - 1 balsai (-ų)
Priklausomybė nuo narkotikų. (2011 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/priklausomybe-nuo-narkotiku.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 23:59
×