Prisijungimas prie interneto


Prisijungimas prie interneto. Turinys. Įvadas. Prisijungimas prie interneto. Turinys. Įvadas. Prisijungimas prie interneto. Privalumai ir trūkumai. Mano įmonės biuro įranga. Mano įmonės biuro įranga. Interneto įvairių tiekėjų planai. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Norint prisijungti prie interneto visų pirma reikia savo kompiuteri prijungti prie vieno iš jį sudarančių tinklų. Tą padaryti galima naudojant įprastas telefono linijas radijo ryšį, palydovus ir kitus būdus. Kiekvienas pasirenka pagal patogiausia prisijungimo būdą ir pagal galimybę mokėti už ryšio paslaugas.

Šviesolaidis –labai plonas kabelis iš vienos, ar daugiau stiklo gijų. Jų dėka mes šiandien vartojame sąvoką „šviesolaidinis internetas“. Dėl visiško vidaus atspindžio, juo yra perduodama šviesa. Technikoje šviesolaidis pato vis sparčiau naudojamas , norint perduoti duomenis.

Šviesolaidinis internetas vartotojams atvėrė neribotas galimybes milžinišku greičiu keistis duomenimis.

. Dažniausiai tam naudojamos Interneto paieškos sistemos. Reikia bet priimti ieškomą žodį be frazę, bei bus pateiktas paieškos rezultatas. Tai tikrai platus informacijos šaltinis, žinant tai, jog tokių paieškos sistemų yra daugybė.Internete taip pat galima sužinoti pagrindinis naujienas, orų prognozes. Tam yra skirti specialūs puslapiai, kurie gali būti rimti konkurentai laikraščiams. Tuo labiau, jog tokiuose Interneto puslapiuose pateikiama pati naujausia informacija, kai laikraščiuose aprašoma bet tai, kas įvyko praėjusią dieną. Šiuo aspektu Internetas lenkia bei yra daug patogesnis už laikraščius.Interneto pritaikymo privalumas yra laisvalaikio praleidimas. Visų pirma, naudojant specialias programas, Internete žmonės gali bendrauti virtualiuose pokalbiuose. Galima dalyvauti bei įvairiose viktorinose. Taip lavinamas greitesnis mąstymas bei sužinoma naujų dalykų. Antra, tinkle yra įvairių žaidimų, kurie padeda žmogui atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laisvalaikį.

  • Microsoft Word 186 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1309 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dowile
  • Prisijungimas prie interneto
    10 - 2 balsai (-ų)
Prisijungimas prie interneto. (2019 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/prisijungimas-prie-interneto.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 14:37
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo