Prisiminimai apie Vincą Mykolaitį Putiną


Prisiminimai apie Vincą mykolaitį-putiną. Iš Halinos Korsakienės atsiminimų apie V. Mykolaitį-Putiną. Iš Irenos Kostkevičiūtės atsiminimų apie V. Mykolaitį-Putiną. Iš Jono Lankučio atsiminimų apie V. Mykolaitį-Putiną. Iš Stasio Lipskio atsiminimų apie V. Mykolaitį-Putiną. Iš Emilijos Kvedaraitės-Mykolaitienės prisiminimų. Gyvenimo vingiuose Juozas Keliuotis apie Vincą Mykolaitį-Putiną. Iš Vinco Mykolaičio-Putino dienoraščio. Autoriaus žodis.

Iš Halinos Korsakienės atsiminimų apie V. Mykolaitį-Putiną:.

Stasys Lipskis biografiniame romane apie Vincą Mykolaitį-Putiną rašo: „Kasdienybėje Mykolaitienė vengė apkalbų, moteriško domėjimosi kitų gyvenimais. Ji geriau patylės, paklausys kitų, o primygtinai klausiama apie savo šeimą – nuraus,sutriks, tik keliais žodžiais pasakys ką nors ir vėl savy užsidarys, susigūš. Gal dėl to vengė susitikimų su žmonėmis, jai labiau patiko tūnoti su savim ir savyje...“ Toks susitelkęs savyje buvo ir Putinas.

Stasys Lipskis pateikia tokį B.Sruogos ir V.Mykolaičio Putino pokalbį: -Ar tau dar neatsibodo, kad mus vis simbolistais krikštija?- Kartą Putino paklausė Balys Sruoga ir netikėtai prisipažino: -Aš jau nebegaliu pakęsti... -Atsibodo ir man, - sutiko Mykolaitis ir panoro išgirsti paties Sruogos apsisprendimą: -O tu pats kuo save laikai? -Neoromantiku, - išdidžiai atsakė Balys Sruoga.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 174 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2019 žodžiai)
  • Monika
  • Prisiminimai apie Vincą Mykolaitį Putiną
    10 - 6 balsai (-ų)
Prisiminimai apie Vincą Mykolaitį Putiną. (2015 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/prisiminimai-apie-vinca-mykolaiti-putina.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 19:52
×