Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.


Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. Paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.


Žiniasklaida virtualioje erdvėje. Manau, nesuklysiu pasakydama, jog tai ko gero populiariausia žiniasklaidos priemonė, paplitusi tarp jaunų žmonių. Virtualioje erdvėje galima mokytis, bendrauti su draugais, plėsti draugų ratą, sekti naujienas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Yra begalės naujienų portalų, pavyzdžiui alfa.lt, balsas. Lt, delfi.lt, sekundė.lt ir daugelis kitų, juose pateikiama įvairi informacija, aktuali daugeliui. Tačiau jauni žmonės nori tokios informacijos, kuri juos sudomintų ir būtų skirta būtent jų amžiaus žmonėms. Internetinis tinklalapis www.jauti.lt Tai jaunimo tinklalapis skirtas būtent jauniems žmonėms. Jį įkūrė Vytauto didžiojo universiteto, viešosios komunikacijos pirmakursiai. Tokie patys jauni, veržlūs, maksimalistai, kaip ir visi jauni žmonės, todėl ši svetainė sulaukia labai daug lankytų.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (657 žodžiai)
  • Mokykla
  • Inesa
  • Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.
    10 - 3 balsai (-ų)
Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.. (2013 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-ir-ivertinkite-kelias-jaunimui-skirtos-lietuviskos-ziniasklaidos-priemones-paaiskinkite-kuo-jos-jums-patrauklios-kuo--ne.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:26
×