Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs Lietuvos kultūrai - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė


Pristatykite iš savo miesto,miestelio ar krasto kilusius žymius žmones.argumentuotai paaiskinkite kuo jie swarbus lietuwos kulturai:). Zmones svarbus lietuvos kulturai. Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs lietuvos kultūrai.. Pristatykite is savo miesto, miestelio ar krasto kilusius zymius zmones.argumentuotai paaiskinkite, kuo jie svarbus lietuvos kulturai. Ar lietuvos kultura priklauso nuo zymiu zmoniu?. Is kauno kile zmines svarbus lietuvos kulturai. Kiekviena valstybe miestas ar netgi kaimas turi. Potemea isymus zmonea. Kulturai svarbus zmones kile is kauno. Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs lietuvos kultūrai..

10 klasės kalbėjimo potemė 2016 metams. Kultūra 10 kalbėjimo tema su išplėstiniu planu, šaltiniais. Kalba apie mano krašto kilusius žymius žmones.

10. Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs Lietuvos kultūrai.


Kiekviena valstybė, miestas, miestelis ar netgi kaimas – visų pirma yra ne vietos ar pastatai, o jame gyvenantys žmonės. Ir savaime suprantama, kad tarp tų žmonių ieškome tokių ir džiaugiamės tais, kurie yra pasiekę daugiausia. Tais, kurie garsino ar tebegarsina tą vietą, iš kurios esi kilęs. Žinojimas, kokie garsūs žmonės yra gimę ten pat, kur ir tu, žadina bendrumo jausmą su savu miestu/miesteliu, valstybe ir jos žmonėmis. Todėl žinoti bent keletą žymių pavardžių, susijusių su vieta, kurioje gimei, yra iš tiesų svarbu.

Kadangi temos pavadinimas mini žmones, kurie yra svarbūs būtent Lietuvos kultūrai, nekalbėsiu apie tuos, kurie ją garsina pasaulyje, o apie tuos, kurie dirba pirmiausia mūsų šalies labui arba savo darbais nors ir netiesiogiai prisideda prie jos klestėjimo. Mano nuomone, visų pirma, tai kultūros pasaulio žmonės – įvairūs menininkai – rašytojai, poetai, aktoriai, muzikantai, režisieriai, dailininkai, skulptoriai ir taip toliau. Taigi šiandien norėčiau pristatyti keletą Kaune gimusių žmonių (tiesa, jame nebegyvenančių jau daugelį metų), aktyviai dalyvaujančių meno ir literatūros gyvenime, ir papasakoti apie jų kultūrinius nuopelnus Lietuvai. Taigi šiandienos pristatymui pasirinkau vieną garsiausių šalies poetų, Nacionalinės premijos laureatą Aidą Marčėną, vaikų poetę Violetą Palčinskaitę ir aktorių, teatro režisierių Valentiną Masalskį.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1379 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs Lietuvos kultūrai - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite iš savo miesto, miestelio ar krašto kilusius žymius žmones. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie svarbūs Lietuvos kultūrai - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-is-savo-miesto-miestelio-ar-krasto-kilusius-zymius-zmones-argumentuotai-paaiskinkite-kuo-jie-svarbus-lietuvos-kulturai-kultura-10-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:13
×