Pristatykite jums įdomiausia pasakojamosios tautosakos žanrą. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jis svarbus lietuvių literatūroje.


Lietuviu kalbejimo iskaita tautosaka. 2. pristatykite jums įdomiausią pasakojamosios tautosakos žanrą. argumentuotai paaiškinkite,ar jis s.

Pristatykite įdomiausią tautosakos žanrą. Argumentuotai paaiškinkite, ar jis svarbus šiuolaikinėje kultūroje.


Šiais laikais besiplėtant naujoms technologijoms ir galimybėms neribotai bendrauti su visu pasauliu, į mūsų namus skverbiasi kitos kultūros, kartu su savo tradicijomis ir literatūra. Taip lietuvių tautosaka tampa pamirštama, o pasakų personažus keičia animacinių filmukų herojai. Todėl aš norėčiau konkrečiau pakalbėti apie vieną iš lietuvių tautosakos žanrų, tai pasakos. Mano nuomone pastarosios yra viena iš pagrindinių vaikų švietimo būdų. Pasakos vaikams yra sekamaos nuo pat mažų dienų, kad būtų lavinamos jų vaizduotės, taip pat vaikai yra auklėjami, bei skatinami suprasti tikrąsias vertybes. Perskaičiau stebuklų pasaką „Apie brolius“ . Šioje pasakoje užaugę broliai nujojo į skirtingas puses, siekti gyvenimo tikslų, bet vienam broliui sužinojus, kad ragana jo kitą brolį pavertė akmeniu (akminu) , jis tuojau pat nujojo ieškoti savo brolio. Pagavęs raganą jis privertė, kad ji atverstų jo brolį į žmogų ir po viso to jie laimingai nujojo į savo gimtosius namus. Čia svarbios tokios vertybės, kaip meilė artimam, pagalba ir šeimos darna. O juk ir šiandieniniame gyvenime jų taip trūksta.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (486 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eglė
  • Pristatykite jums įdomiausia pasakojamosios tautosakos žanrą. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jis svarbus lietuvių literatūroje.
    10 - 2 balsai (-ų)
Pristatykite jums įdomiausia pasakojamosios tautosakos žanrą. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jis svarbus lietuvių literatūroje.. (2013 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-jums-idomiausia-pasakojamosios-tautosakos-zanra-argumentuotai-paaiskinkite-kuo-jis-svarbus-lietuviu-literaturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:49
×