Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas. Argumentuotai paaiškinkite, kuo šios knygos jums patrauklios, kuo – ne


Fantastines knygos. Fantastinės literatūros knygos. Fantastinė literatūra. Kuo patrauklios fantastines knygos. Fantastine knyga. Haris poteris ir netikras princas knygos aprasymas. Pristatykite kelias fantastines literaturos knygas planas. Kalbejimas apie fantastines knygas. Fantastines knygos patrauklios. Kalbėjimo tema fantastinės knygos.

Lietuvių kalbos kalbėjimo įskaita 10kl 2012m. Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas. Argumentuotai paaiškinkite, kuo šios knygos jums patrauklios, kuo – ne.

Turbūt nė vienas kitas literatūrinis žanras nesulaukia tiek audringų ir prieštaringų vertinimų, kaip fantastinis romanas. Vieni jį dievina, kiti vadina menkaverčiu skaitalu, tinkamu nebent paaugliško amžiaus auditorijai. Keisčiausia, kad nemaža dalis skeptikų prisipažįsta neskaitę nė vieno panašaus kūrinio.

Iš tiesų visai nereikėtų skubėti teisti ir vertinti. Kai kurie fantastiniai romanai tikrai nėra verti dėmesio, tačiau yra ir tokių, kurie net didžiausius literatūros gurmanus stebina nepriekaištingu stiliumi ir ryškiais personažais

Iki garsiosios istorijos apie jaunąjį burtininką Harį Poterį ir jo kovą su berniuko tėvus nužudžiusiu tamsos lordu Voldemortu britų rašytoja Rowling gyveno skurdžiame būste be elektros su puodeliu arbatos kūrė fantastinę istoriją vaikams.

Viskas pasikeitė 1997 m., kai pasirodė pirmoji jos knyga „Haris Poteris ir išminties akmuo“. Romanas sulaukė milžiniško populiarumo, pagal jį netrukus buvo pastatytas filmas, pradėti kurti video žaidimai ir įvairios prekės su Hario Poterio atvaizdu. Vėliau pasirodė dar šešios knygos: „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“, „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“, „Haris Poteris ir Ugnies taurė“, „Haris Poteris ir Fenikso brolija“, „Haris Poteris ir Netikras princas“ bei „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“. Į lietuvių kalbą visą seriją yra išvertusi leidykla „Alma littera“.

Literatūros kritikai negaili pagyrų puikiam rašytojos stiliui, gebėjimui kurti įtemptą siužetą ir išraiškingus charakterius.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (401 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas. Argumentuotai paaiškinkite, kuo šios knygos jums patrauklios, kuo – ne
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas. Argumentuotai paaiškinkite, kuo šios knygos jums patrauklios, kuo – ne. (2012 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-kelias-fantastines-literaturos-knygas-argumentuotai-paaiskinkite-kuo-sios-knygos-jums-patrauklios-kuo--ne.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:18
×