Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas


Fantastines knygos paaugliams. Fantastinė literatūra. Pristatykite kelias fantastines literaturos knygas.. Kuo patraukli saulelydzio knyga?. Fantastines knygos poteme. Fantastinė literatūra rasinys. Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas planas. Referatas knyga saulelydi. Fantastines+knygos+paaugliams. Lietuvių kalba literatūra fantastinės knygos.

Pristatykite kelias fantastines literaturos knygas. Argumentuotai paaiškinkite, kuo šios knygos patrauklios, kuo – ne.

Stephenie meyer amerikietė gimusi 1973 metais gruodžio 24 dieną. Rašytoja gimė konektikute. Vėliau persikraustė į fyniksą. Autorė šiuo metu gyvena skotsdeile, arizonoje. S. Meyer gavusi stipendiją, galėjo sumokėti už savo tolimesnį kelią brigham young universitete, jutoje. Universitete didelį dėmesį skyrė anglų kalbai, bet labiau koncentravosi į literatūrą negu į kūrybišką rašymą, kadangi rašytoja nelaikė knygų skaitymo darbu ir galėjo gauti kurso kreditą. Stephenie anglų kalbos bakalaurą gavo 1997 m.

Stephenie meyer rašo romanus ir vieni garsiausi yra „saulėlydžio“ romanai apie vampyrus. Romanai buvo parduoti 70 milijonų tiražu ir išversti į 37 kalbas. Dar vienas romanas isleistas 2010 metais ,,sielonešė” kuris taip pat sulaukė daugybe skaytytojų dėmesio. Įkvėpimo šaltiniu ir mūza laiko muziką, be kurios negalėtų rašyti.

Saulėlydis - stephenie meyer romanas paaugliams. Tai pirmoji sagos dalis, kurioje pasakojama apie pagrindinę knygos veikėją - septyniolikmetę izabelą "belą" svan. Kitos šios serijos knygos: „jaunatis“, „užtemimas, „brėkštanti aušra“ ir nebaigta rašyti „vidurnakčio saulė“. Istorija pasakojama belos žodžiais, išskyrus „užtemimo” ir „brėkštančios aušros” dalį, kuriose pasakotoju tampa vilkolakis džeikobas blekas.

Pirmoji knygos dalis ‚,saulėlydis“ išleista 2005 metais anglų kalba, 2008 metais knyga pasirodė ir lietuvoje išversta į lietuvių kalbą. Knygoje pasakojama apie paprastos merginos belos svan ir vampyro edvardo kaleno meilę. Bela svan iš finikso atsikrausto gyventi pas savo tėvą į nedidelį forkso miestelį vašingtono valstijoje, nes jos mama, neseniai antrą kartą susituokusi, turi daug keliauti su naujuoju vyru. Mokykloje bela pastebi išskirtinio grožio vaikiną, edvardą, ir pajunta jam nenumaldomą trauką. Ji greit supranta kad jo šeima yra kažkokia kitokia nei visi kiti, jip o kurio laiko išsiaiškina kad visa jo šeima – vampyrai ,,vegetarai“, geriantys ne žmonių, ogyvūnų kraują.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (1131 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite kelias fantastinės literatūros knygas. (2012 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-kelias-fantastines-literaturos-knygas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:27
×