Pristatykite kelių jums įdomiausių pavardžių kilmę ir reikšmę, argumentuokite savo pasirinkimą


Pavardžiu reiksmes. Sužinok savo pavardės atsiradimą. Kaip suzinoti pavardes kilme. Pavardžių reikšmės ir kilmė. Kaip suzinoti savo pavardes kilme. Pristatykite keliu jums idomiu gimtojo krasto vietovardziu kilme. Pristatykite keliu jums idomiausiu gimtojo krasto vietovardziu kilme ir reiksme. Suzinok savo pavardes. Įdomiausios lietuvių pavardės. Idomios pavardes ir ju kilmes.

Pristatykite kelių jums įdomiausių pavardžių kilmę ir reikšmę, argumentuokite savo pasirinkimą. Paaiškinkite, kada ir kaip atsirado pavardės.

Aš kalbėsiu šia tema - kalba, o mano potemė tokia „“ šią temą pasirinkau norėdama sužinoti kada ir kokiu tikslu atsirado pavardės, nes dabar neįsivaizduoju gyvenimo be pavardžių. Na ir žinoma įdomu sužinoti kelių idomiausių pavardžių reikšmes ir kilmę.

Pavardė – antrasis paveldimas iš kartos į kartą asmenvardžio dėmuo. Tai yra būtina asmens tapatybės dalis. Jei pavardės nebūtų tai ir gyvenimas pasidarytų sunkesnis.

Didėjant žmonių skaičiui atsirado daugiau žmonių tais pačiais vardais. Dar vytauto laikais lietuviai buvo vadinami vien tik vardu. Bet jau xva. Lietuvoje pamažu pradėjo atsirasti ir pavardės. Iškyla daugumai aktualus klausimas. Ar visiems pavardės buvo skiriamos iškarto? Tikrai ne. Iš pradžių jas turėjo tik didikai, o vėliau jų prireikė ir paprastiems žmonėms. Seniausiuose raštuose lietuviai įvardijami tik vienu vardu. Norint atskirti vienus žmones nuo kitų, ypač raštuose atsirado priedėlis, skiriamasis požymis. Tai būdavo giminystės laipsniai, profesija, pavardė.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 5 KB
  • m.
  • 1 puslapis (406 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Pristatykite kelių jums įdomiausių pavardžių kilmę ir reikšmę, argumentuokite savo pasirinkimą
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite kelių jums įdomiausių pavardžių kilmę ir reikšmę, argumentuokite savo pasirinkimą. (2012 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-keliu-jums-idomiausiu-pavardziu-kilme-ir-reiksme-argumentuokite-savo-pasirinkima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:22
×