Pristatykite šiandienos kultūrinius renginius, ugdančius tautinę tapatybę. Kalbėjimo potemė.


Kulturiniai renginiai lietuvoje. Šiandienos kultūros renginiai ugdantys tautinę tapatybę. Kulturos renginiai ugdantys tautine tapatybe. Renginiai ugdantys tautine tapatybe. Pristatykite siandienos kulturos renginius ugdancius tautine tapatybe. Kulturiniai renginiai ugdantys tautine tapatybe. Siandienos renginiai. Tautinę tapatybę ugdantys renginiai. Pristatykite siandienos kulturos renginius ugdancius. Pristatykite šiandienos kultūros renginius, ugdančius tautinę tapatybę..

Pristatykite šiandienos kultūrinius renginius, ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklus, kuo – ne. Kalbėjimo potemė 2012m. su planu. Įžanga, dėstymas, išvados.

Lietuvos istorija, kaip ir kiekvienos šalies istorija turi unikalių, tik jai vienai būdingų, bruožų. Deja, įvairių suiručių, nuosmukių metu juos dažnai padengia užmaršties kalėjimo voratinkliai. Laikui bėgant visa tai įgauna kitokią vertę – istorinę vertę. Todėl tiems, kas ryžtasi tuos bruožus atgaivinti, idant jie taptų plačiai visuomenei suvokiama, saugoma, vienaip ar kitaip pasauliui eksponuojama vertybė, į šį triūsą tenka įdėti daug kantrybės, meilės ir jėgų. Taigi, kokie šiandien kultūriniai renginiai lietuvoje ugdo tautinę tapatybę?

Lietuvos globėjo šv. Kazimiero šventė gimė vii a. , o xix a. Peraugo į mugę. Ji yra viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti šimtmečių tradicijas, kiekvieną kartą pristatanti išmoningus rankų darbo gaminius ir neturinti lygių aplinkiniuose kraštuose. Mugė pritraukia kelis šimtus tūkstančių lankytojų. Antrąją mugės dieną vyksta šventinės teatralizuotos eitynės, kuriose dalyvauja, kaip ir senais laikais, žymiausi amatininkai, liaudies meno, senovės amatų propaguotojai. Amatininkų, tautodailininkų eitynės gatvėmis ypatingos dėl to, kad reiškia meistrų vienybę ir nusiteikimą po viena vėliava siekti bendrų tikslų. Kaziuko mugė – kasmetinė lietuvoje rengiama mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius. Mugė dažniausiai rengiama artimiausią sekmadienį iki šv. Kazimiero dienos, kovo 4 d. Svarbiausias mugės atributas – verba, gaminama iš išdžiovintų margų gėlių ir žolių. Kaziuko mugė turi ir savo metraštį – „kaziuko laikraštį“, kuris remia tradicinių amatų puoselėjimą ir išsaugojimą. Jame ne tik dalinamasi amatų paslaptimis, bet ir aprašoma įdomioji vilniaus ir mūsų krašto istorija, pateikiama praktinė mugės informacija dalyviams, amatininkams, lankytojams.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (708 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pristatykite šiandienos kultūrinius renginius, ugdančius tautinę tapatybę. Kalbėjimo potemė.
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite šiandienos kultūrinius renginius, ugdančius tautinę tapatybę. Kalbėjimo potemė.. (2012 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-siandienos-kulturinius-renginius-ugdancius-tautine-tapatybe-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:05
×